Taahhütsüz ev interneti avantajıyla

100 Mbps İnternet

En iyi internet deneyimini yaşamak için, Atlantisnet olarak sunduğumuz 100 Mbps internet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimizi, birden fazla cihaz ile birlikte hiçbir kesinti olmadan kullanmanız mümkündür.

100 Mbps, günümüzde kullanabileceğiniz en ideal internet hızıdır. Atlantisnet olarak sunduğumuz bu hizmetle, her an kesintisiz internet deneyimi sunuyoruz. Hiçbir sorun yaşamadan, interneti doya doya kullanacağınızı garanti ediyoruz.

100 Mbps internet hizmetini, kendi altyapımız olan Gigapon ve tesis paylaşımlı vae ile sağlıyoruz. Her geçen gün daha fazla geliştirdiğimiz bu altyapı sayesinde özgürce internet kullanabilirsiniz. Bu hızlı internet altyapısında, indirme ve yükleme hızı 100 mbps’dir. Eğer oyun oynuyor veya çok sık video izliyorsanız, bu hizmetimiz sizin için oldukça uygundur.

Taahütsüz 100 Mbps İnternet

Atlantisnet olarak verdiğimiz 100 Mbps internet ile taahhütü ortadan kaldırdık. Bireysel olarak yararlanacağınız bu hizmet için sadece sözleşme yapılır. Taahhütsüz internet size birçok noktada fayda sağlar. Örneğin, internet hızınızdan istediğiniz verimi alamazsanız, iptal edebilirsiniz. Bu hizmet kapsamında aşağıdaki avantajlara olursunuz:

100 Mbps İnternet Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Taahhütsüz, Limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmayın, dilediğiniz kadar kullandığınız taahhütsüz internet AtlantisNet'te.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

100 Mbps İnternet Fiyatı Nedir?

Fiber internet hizmetlerimizde önceliğimiz, müşterilerimizi memnun etmektir. Bu noktada AR-GE çalışmalarımızı, düzenli şekilde yapıyoruz. 100 Mbps internet hizmetimizden yüksek oranda verim almanız için sürekli çalışıyoruz. Gigapon teknolojisi ile sağladığımız internet paketleri, Mbps hızına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunun temel nedeni, başta internet hızı olmak üzere paket içerisinde değişiklikler meydana gelmesidir.

Gigapon altyapısıyla sunulan 100 megabit internet, aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Tüm bu özelliklere sahip 100 Mbps internet hizmeti için fiyat politikamızı, bütçenizi aşmayacak şekilde belirledik. Tüm internet tarifelerimizin fiyatlarını, internet sitemizde bulunan “Tarifelerimiz” bölümünden görmeniz mümkündür.

Gigapon 100 Mbps Fiber İnternet

Gigapon, Atlantisnet firmamızın kendi altyapısıyla sağladığı bir fiber internet hizmetidir. Müşterilerimizin her zaman üstün kalitede internet kullanması, ilk prensibimizdir. Şirketimizde tüm faaliyetlerimizi, bu yönde geliştiriyoruz. Gigapon altyapımızla hızlı ve sınırsız hizmet almanız için size birçok paket sunuyoruz.

Evde kullandığınız internet için Gigapon altyapısı ile sağlanan 100 mbps ev interneti, tam size göre! Sınırsız ve taahhütsüz olarak sunulan internet hizmetimizle siz de sınırları zorlayabilirsiniz.  Gigapon altyapısının sorunsuz hizmetinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

100 Mbps ile Özgür İnternet

Kotasız internet ile özgürlüğe hazır olun! Firmamızdan alacağınız hizmetle, interneti hiç sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Bu noktada istediğiniz herhangi bir cihazı internete bağlamanız mümkündür. Telefon, bilgisayar ve TV gibi cihazları internete bağladığınızda, hız konusunda herhangi bir sorun ortaya çıkmayacağını garanti ediyoruz.

Firmamızın 100 Mbps internet hizmetinden yararlandığınızda, interneti tüm işleriniz için kullanabilirsiniz. İndirme hızı son derece yüksek olduğu için müzik ve video gibi içerikleri, bilgisayarınızda depolayabilirsiniz. Kesintisiz internet sayesinde indirme ve yükleme çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Yüksek Hızlı Ev İnterneti

Ev internetinde yaşadığınız tüm sorunları, ortadan kaldırıyoruz. Üstün Gigapon altyapısıyla hızlı bir şekilde internet kullanmanızı sağlarız. Aynı zamanda internet ping süresi, bu sınırsız internet için azdır. Evde internet kullanıcılarının önemsediği iki kriteri, kaliteli bir şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz. Gigapon ile 10.000 Mbps’ye kadar hizmetimiz mevcuttur.

Atlantisnet olarak en büyük farkımız, FTTH hizmeti vermemizdir. Diğer firmalar, bu hizmeti sağlayamamaktadır. Ancak biz, kaliteli bir internet sağlayıcısı olarak faaliyetlerimizi sizin beklentilerinize uygun şekilde gerçekleştiririz.

FTTH, dairenizdeki modem aracılığıyla internet erişimini sağlayan yeni nesil bir teknolojidir. Genellikle yüksek fiyata sahiptir ve bu nedenle fazla tercih edilmez. Ancak Atlantisnet olarak kaliteli hizmet politikamız gereği bu teknolojiyi kullanmaktayız. Böylece internet hızınız hiç kesilmediğinden fazlasıyla memnun kalacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

Bu soruya kısaca “evet” demek mümkündür. Çünkü 100 Mbps internet hizmetimiz, bugün kesintisiz bir şekilde sunuluyor. Özellikle evde internet kullanmayı düşünüyorsanız, Atlantisnet firmamızın bu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece sorunsuz bir şekilde interneti kullanma şansınız vardır. Verdiğimiz bu hizmet için Gigapon altyapısını kullanarak ayrıcalıklı olmanızı sağlıyoruz. 100 megabit internet hizmetimiz, bu teknolojiyle sunuluyor. Böylece her türlü internet işlemini hızlı şekilde yapabilirsiniz. Örneğin, internetten bir video indireceğiniz zaman çok fazla beklemenize gerek yoktur. Aynı şekilde bir film izlerken dakikalarca beklemeniz gerekmez.

Evinizde kullanmak için en ideal hız 100 Mbps’dir bu hız, ev içinde birden fazla cihazla kullanım için uygundur. İnternetin hızıyla ilgili kafa karışıklığı yaşıyorsanız, ufak hesaplarla daha net ayrımlar yapabilirsiniz. Örneğin, indirme hızını 8 bit= 1 byte bağlantısıyla hesaplamak mümkündür. Bu durumda 100 Mbps 12/5 indirme hızına sahiptir. AtlantisNet ile alacağınız hizmetten her zaman memnun kalacaksınız. Müşteri memnuniyeti için kullandığımız altyapıyı her zaman geliştiriyoruz. Böylece size sorunsuz bir internet sunuyoruz. Bağlantı sağlandığı andan itibaren interneti; telefon, televizyon ve bilgisayarınızdan aynı anda kullanabilirsiniz. Bu aşamada bağlantı hızında herhangi bir düşüş yaşanmaz.

Netflix, günümüzün en çok tercih edilen platformları arasında yer almaktadır. Bu platformda film ve dizi izlemek için kota sınırı bulunmayan internet paketi kullanmanız gerekir. Çünkü Netflix, çok fazla internet kotası harcar ve bu durum, ilerleyen zamanda maddi olarak sizi zorlayabilir.

Netflix izlemek için ihtiyacınız olan internet hızı, çözünürlüğe göre değişir. Platformdan 4K çözünürlükte dizi veya film izlemeniz mümkündür. Ancak istediğiniz kaliteyi yakalamak için aşağıdakileri göz önüne almalısınız: Standart çözünürlük için 10 Mbps yeterlidir, Full HD ve HD yayınları, 18 Mbps ile izleyebilirsiniz, 4K ya da HDR yayınlar için 23 Mbps’lik hıza sahip olmalısınız. Altantisnet olarak sunduğumuz 100 Mbps internet hizmetimizle, sorunsuz şekilde Netflix dizi ve filmlerini izleyebilirsiniz.

100 Mbps internet hızı, özellikle ev için idealdir. Bahsi geçen hız, verinin ne kadar süre içerisinde bilgisayara indirildiğini gösterir. Aynı zamanda saniyede kaç büyüklüğünde veri indirildiği de dowland hızı tarafından belirlenir. 100 Mbps hız hizmeti almak isterseniz saniyede 10.5 MB veri indirme şansınız vardır. İndirme hızı, interneti kullanma şekliniz ve yoğunluğunuz göz önüne alındığında oldukça önemlidir. İnternet hızının yanı sıra bağlantının kalitesine de dikkat etmek gerekir. Atlantisnet olarak verdiğimiz hizmetten memnun kalmanızı sağlıyoruz. 100 Mbps tarifemizle hızlı ve kaliteli şekilde verileri indirmeniz için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artık 4K video izlenebiliyor. Bu, izlediğiniz videonun daha canlı şekilde görünmesine olanak tanır. Çünkü 4K videolar, 1080p çözünürlüğe sahiptir ve saatte 2.8- 3.2GB internet kullanımı gerekir. Bu nedenle kotasız internet kullanmak çok daha avantajlıdır.İnternette 4K video izlemek için kaç mbps’ye ihtiyacınız olduğu, platforma göre değişiklik gösterir. Örneğin; Netflix ve Amazon Prime, 4K videolar için 35-45 Mbit öneriyor. YouTube ise bu konuda 4K videoları için 24, 25, 30Mbit internet hızına sahip olmanız gerektiğini söylüyor. Atlantisnet’in 100 Mbps internet hizmetinden yararlanarak 3 platformda da kesintisiz biçimde videoları izlemeniz mümkündür.

100 Mbps hız, interneti sorunsuz bir şekilde kullanmanıza olanak tanır. Bu hızdan yararlandığınız zaman aşağıdakileri yapmanız mümkündür:

  • Netflix, YouTube ve Spotify gibi platformların aynı anda ve hızda keyfini çıkarabilirsiniz.
  • İnternete dosya yüklemeniz gerektiği zaman hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda internetten, bilgisayar veya telefonunuza kısa süre içerisinde verileri indirebilirsiniz.
  • Evinizde bulunan ve internete bağlanabilen akıllı cihazları, aynı zaman diliminde yönetebilirsiniz.
  • Aynı bağlantıyı kullanarak birden fazla kullanıcıyla internete erişebilirsiniz.
  • Çevrim içi görüşmeleriniz, yüksek çözünürlüklü biçimde gerçekleşir.
  • Online oyunları, kesinti ve aksama olmadan oynayabilirsiniz.

Yukarıdaki listede gördüğünüz gibi birçok konuda 100 Mbps hız, size kolaylık sağlar. İstediğiniz gibi bir internet kullanımı için Atlantisnet olarak sunduğumuz tarifeden yararlanabilirsiniz.

Son dönemlerde Twitch ve TikTok gibi platformlarda yayın açmak, oldukça popüler hale geldi. Yayın açıyorsanız internet kalitesinin ne kadar önemli bir faktör olduğunu bilirsiniz. Profesyonel bir yayın açmak için 720p çözünürlük gerekir. Bu noktada 5 mbps hıza ihtiyaç vardır. Yayınlarınızı daha iyi hale getirmek ve para kazanma amacınız varsa 1080p çözünürlüğe ihtiyacınız vardır. Bu noktada en az 8 mbps upload hızı gerekir. Yani, 100 mbps internetle kolayca yüksek çözünürlüklü yayın açmanız mümkündür. Atlantisnet olarak hazırladığımız tarifeden yayınlarınızı istediğiniz şekilde açabilir ve bundan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Fiber internet, hızlı internet kullanmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Türkiye sınırları içerisinde bu internet, 100 ila 1000 Mbps arasında verilir. Şu an için en yüksek hız 1000 Mbps olarak bilinmektedir. Kullanılacak olan alana göre fiber internet hızının tercih edilmesi mümkündür. 100 mbps internet, özellikle evde internet kullanmayı düşünenler için ideal bir seçenektir. Sizin için hazırladığımız tarifede hızlı ve kesintisiz biçimde internet kullanabilirsiniz. Aynı zamanda tek bir cihaza bağlı kalmanıza gerek yoktur. İnterneti, telefon ve tablet gibi akıllı cihazlarla herhangi bir hız kesintisi olmadan kullanmanız mümkündür. AtlantisNet’i arayarak 100 Mbps internet tarifemizi en kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.