Abonelerimizin Sıkça Sorduğu Sorular

Web sitemiz üzerinden destek talebi oluşturarak veya çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşarak kurulum kaydı oluşturabilirsiniz. İletişim numaralarımız 0850 471 3434 / 0212 967 3434. Whatsapp destek hattı 0545 617 3434

Her geçen gün genişleyen fiber alt yapımızda sizde yerinizi almak isterseniz kolayca adresinizi altyapı sorgula bölümünden sorgulayıp, hızlı kurulum imkanıyla limitsiz fiber internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uydu sistem hizmeti, karasal altyapıdan bağımsız bir şekilde uydu üzerinden çift yönlü internet hizmeti almak için geliştirilmiş iletişim sistemleridir. Uydu sistem aracılığıyla hizmet almak isterseniz çatınıza alıcı anten montajı yapılmakta ve havalandırma boşluğundan kablo ile dairenize modem kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Yaşanılan arızanın durumuna ve türüne göre çözüm süresi değişmektedir. Bireysel arızalarda ortalama süre 48 saat iken mücbir sebeplerden kaynaklanan arızalarda bu süre 96 saate kadar uzamaktadır.

Ödemelerinizi Akbank mobil üzerinden, web sitemizde abone.atlantisnet.com.tr üzerinden kartla veya havale eft şeklinde yada N Kolay, Faturamatik, Pratik İşlem ödeme merkezlerinden ve tüm Şok marketlerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Referans olunan abone ilk faturasını ödedikten sonra 1 aylık paket hediyeniz aboneliğinize yansıtılır.

Referans olunan abone mutlaka abone numarasını kurulumda belirtmek zorundadır.

Firmamız Türkiye’nin belirli illerinde kendi kablolu ve kablosuz altyapısını kullanırken, diğer il ve ilçelerde farklı telekomünikasyon firmaları ile işbirliğini sürdürerek kendi genişbant ağını tesis paylaşımı modülü kullanarak abonelerine fiber internet deneyimini sunmaktadır.

Tüm abonelerimiz internet hizmetinden Taahhütsüz olarak faydalanmaktadır. İptal durumunda herhangi bir cayma bedeli talep edilmez. İptal işlemi için sadece son faturanızı ödemeniz gerekmektedir.

Kablolu olarak internete erişim sağladığınızda paket hızınızın tamamını alabilirsiniz.

Tüm paketlerimiz sınırsız ve kotasızdır. Bu yüzden paket aşımı ve kota sorunu yaşamazsınız.

Şifre değişiklik talebinizi çağrı merkezimiz üzerinden abonelik bilgilerinizi doğrulayarak oluşturabilirsiniz. Modeminize uzaktan erişim sağlanamaması durumunda teknik servis yönlendirmesi sağlanabilir.

Yeni adresiniz sistemlerimizce sorgulanır ve taşındığınız bölgede alt yapımız olması durumunda nakil işlemi gerçekleştirilir. Nakil ücretimiz 200 TL’dir.

Atlantisnet belirli il ve ilçelerde kendi fiber altyapısı ile hizmet vermektedir. Fiber kablo türü olarak OM5 single mod, wifi hizmetini verdiği bölgelerde ise çatıya kablosuz çevre dostu antenler aracılığıyla hizmet vermektedir ve anten bağlantısını CAT-5e ve CAT-6 F/UTP kablo türleri ile sağlamaktadır.

Atlantisnet kurulumlarında kullanılan modem türüne göre arayüz bağlantısı değişmektedir. Modem arayüz erişimi, şifre değişimi, kullanıcı adı ve şifre tanımlaması vb. işlemler için websitemizde bulunan modem kurulumları bölümünden detaylı destek alabilirsiniz.

Merak ettiğiniz diğer sorular ve fazlası için bizi arayın