İnternet Başvurusu

Modern yaşamın temel ihtiyaçlarından biri haline gelen hızlı ve güvenilir internet hizmetinin doğru adresi, AtlantisNet! Kullanıcılarımıza kaliteli ve kesintisiz internet hizmeti sunuyoruz. İnternet başvurusu yapmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için birçok tarife sunuyoruz. Sunduğumuz paketler arasından size en uygun olanı seçerek evinizde ya da iş yerinizde taahhütsüz, hızlı ve kotasız internet kullanmaya hemen başlayın!

İnternet Hizmetinizi İptal Etmeyin AtlantisNet'e Gelin!

Halihazırda başka bir firma üzerinden ev ya da iş yeri interneti kullanıyorsanız ve artık bu hizmetten memnun değilseniz o zaman AtlantisNet’e geçmenin tam vakti! Kullandığınız internet paketini sona erdirmeden AtlantisNet’e geçmeniz, sizlere sunduğumuz en iyi avantajlardan biridir. İster çağrı merkezimizi arayarak isterseniz de web sitemiz üzerinden bize ulaşarak internet aboneliğinizi değiştirmeniz mümkündür. Sizlere sunduğumuz taahhütsüz internet hizmeti ile AtlantisNet kullanıcısı olarak, GigaPon fiber internetin keyfini çıkarın!

 

GigaPon hizmetimiz, müşterilerimizin yüksek hızlı internet taleplerini karşılamak ve kaliteli hizmet anlayışımızı sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Telefon, bilgisayar, tablet gibi birçok cihazda aynı anda kullanabileceğiniz fiber internete, kesintisiz bir şekilde Gigabit hızında erişebilirsiniz.

Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı sürdürdüğümüz hizmetimiz sayesinde başvurunuz sonrasında internet hizmetinizi hızla etkinleştirerek kısa sürede kullanılabilir hale getiriyoruz.

AtlantisNet İnternet Başvuru Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Taahhütsüz, Limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmayın, dilediğiniz kadar kullandığınız taahhütsüz internet AtlantisNet'te.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

İnternet Abonelik Başvurusu Nasıl İlerler

Abonelik başvurularınızı, yeni bir abonelik satın alarak veya var olan aboneliğinizi AtlantisNet’e taşımak suretiyle gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınızı hiçbir şekilde fiziksel bir efor harcamadan oturduğunuz yerden online yöntemlerle yapmanız mümkün. Abonelik sürecinizi başlatmak için yapmanız gerekenler şunlardır: 

İnternet aboneliğinizi AtlantisNet’e taşıma sürecinde kararsız kalıyorsanız öncelikle web sitemizden altyapınızı sorgulayabilir ve internet hızınızı test edebilirsiniz. Verdiğimiz bu  hizmetlerden tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Hızlı İnternet Başvurusu

Hızlı internet başvurusu için AtlantisNet olarak, abonelerimize web sitemiz sayesinde tek bir tık, çağrı merkezlerimiz ile de tek bir alo kadar yakınız! Bizi tercih ettiğiniz anda üstün GigaPon altyapısıyla hızlı internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

AtlantisNet 10.000 Mbps’e kadar indirme ve yükleme hızı sunabilen gerçek bir fiber internet deneyimi yaşamanıza olanak tanır. AtlantisNet’in kendi geliştirmiş olduğu GigaPon altyapısıyla kaliteli internetin keyfini kotasız internet paketleriyle çıkarabilirsiniz. Artık daha hızlı, güvenilir ve kesintisiz bir internet deneyimi için AtlantisNet olarak GigaPon altyapısıyla beklentilerinizi karşılayacak tarifeye ulaşabileceğinizi garanti ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

İnternet aboneliği başvurularınızı; web sitemiz ve çağrı merkezlerimiz üzerinden yapabilirsiniz. İş ve ev interneti başvuru yapmak isteyen kullanıcıların son dönemlerde ilk tercihi hep AtlantisNet olmaktadır. Firmamızın kullanıcılarına sunduğu çok çeşitli avantajlar ve fırsatlar beğeni ile karşılanıyor.

İkametgah adresinizde fiber altyapı olup olmadığını sorgulamak için web sitemizde bulunan ücretsiz altyapı sorgulama hizmetimizi kullanabilirsiniz. Altyapı sorgulama hizmetimizin ücretsiz oluşu tarifelerimizi değerlendirmeyecek kullanıcılar için de ideal bir seçenek haline getirmiştir.

Ev interneti, her kullanıcının istek ve ihtiyaçlarına göre farklılık gösterebilir. Bununla birlikte hızlı, kotasız ve taahhütsüz internet en ideal olanıdır. Bunun için AtlantisNet’i tercih edebilirsiniz. Kaliteli ev internetine sahip olmak istiyorsanız Gigapon tarifesine geçebilirsiniz. GigaPon, AtlantisNet’in özgün altyapısıdır ve size istediğiniz hızla interneti kullanmanıza olanak tanır. 

Ev interneti için kullanıcılarına sunduğu pek çok avantaj dolayısıyla AtlantisNet’i tercih edebilirsiniz. İletişim numaralarımızı arayarak müşteri temsilcilerine ulaşabileceğiniz gibi internet üzerinden internet başvurusu yapabilirsiniz. Her zaman kullanıcıların memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz sayesinde başvurularınıza hızlı bir şekilde yanıt vermekteyiz. Emin olamadığınız tüm konularda sizlere yardım etmek için müşteri hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız.