Fiber İnternet Altyapı Sorgulama

Atlantisnet altyapı türleri ve tesis paylaşımlı vae, port bilgisi ve alabileceğiniz hızı sorgulayabilmek için hizmet almak istediğiniz yerin adres bilgilerini dikkatli bir şekilde seçerek sonuca ulaşabilirsiniz.

Adres Bilgileriniz
İl Seçiniz
İlçe Seçiniz
Mahalle Seçiniz
Sokak Seçiniz
Bina Seçiniz
Daire Seçiniz
Sonuçlar Yükleniyor...

00

Mbps

Alabileceğiniz Maksimum Hız

ALTYAPI

YOK

PORT DURUMU

BBK NUMARANIZ

Fiber Destekli Modem

Sorguladığınız haneye ait altyapı bilgisi bulunamadı.

Hız: 1000 Mbps'e Kadar

350 TL

Taahhütsüz
Hemen Başvur

Hız: 100 Mbps'e Kadar

350 TL

Taahhütsüz
Hemen Başvur

Hız: 10.000 Mbps'e Kadar

5.000 TL

Taahhütlü
Hemen Başvur

Hız: 100 Mbps'e Kadar

350TL

Taahhütsüz
Hemen Başvur

Hız: 25 Mbps'e Kadar

350TL

Taahhütsüz
Hemen Başvur

Atlantisnet kalitesi artık tüm türkiye'de

Tesis paylaşımlı vae ile

sds

sds

sds

sds

sds

sds

sds

sds

sds

sds

sds

sds

sds

sds

sds

sds

VAE ALTYAPI BAŞVURUSU

Atlantisnet Wifi İle Fiber İnternet Evinizde

Geniş kapsama alanı ile

WİFİ ALTYAPI BAŞVURUSU

Atlantisnet Gigapon İle Fiber İnternet Evinizde

Karmaşık değil Çok net

GİGAPON ALTYAPI BAŞVURUSU

AtlantisNet İle Fiber İnternet Evinizde

Karmaşık değil Çok net

FİBER İNTERNET BAŞVURUSU

Fiber Altyapı Sorgulama

Günümüzde fiber internet, büyükşehirlerde ve gelişmiş bölgelerde yaygınlaşmıştır. İnternet kullanıcıları, yaşadıkları bölgede fiber altyapı sorgulama yaparak erişim düzeylerini yakından görebilir. Gerekli donanımın olması halinde müşteriler, yüksek indirme ve yükleme hızlarıyla kolay video akışı fırsatı bulur. Çevrimiçi oyunları daha rahat oynanabilir ve yoğun veri trafiği gerektiren diğer işlemler, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Fiber internetin hızı, diğer geleneksel altyapılara kıyasla olağanüstüdür. Bakır tellerle taşınan altyapılarda sinyal kaybı ve gecikmeler daha yaygındır. Ancak fiber optik kablolar, cam çekirdeklerindeki ince yapısı sayesinde bu sorunları minimize eder. Cam çekirdek, sinyalleri korurken verilerin hızlı bir şekilde iletilmesini sağlar.

Fiber Altyapı Sorgulama Nasıl Yapılır?

AtlantisNet sitemizde bulunan fiber altyapı sorgulama sayfasına girerek adresinizde alabileceğiniz en yüksek internet hızını görüntüleyebilirsiniz. Altyapınıza en uygun internet kampanyası için kolaylıkla başvuruda bulunabilirsiniz. Fiber altyapı sorgulama işlemini yaparken adresinizi doğru girdiğinizden emin olmalısınız. Çünkü bir sokak ve hatta bazen bir bina arasında dahi fiber donanım durumu değişebilmektedir.

Fiber altyapı sorgulama, alabileceğiniz en yüksek internet hızını gösterir. Bu bilgiyi öğrenip sahip olduğunuz altyapıya uygun paketlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca daha yüksek hızdaki tarifelere ekstra ücret vermezsiniz.

Bir diğer fiber altyapı sorgulama yöntemi de almış olduğunuz internet servis sağlayıcının çağrı merkezini aramaktır. AtlantisNet müşteri hizmetlerimize ulaşarak temsilcilerimizden fiber altyapınızın olup olmadığını ve alabileceğiniz en yüksek hız düzeyini öğrenebilirsiniz.

Taahhütsüz İnternet Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Taahhütsüz, Limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmayın, dilediğiniz kadar kullandığınız taahhütsüz internet AtlantisNet'te.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

Fiber altyapı, elektrikle taşınan bilgileri, ışığa dönüştürme yeteneği sayesinde en hızlı servis türünü sunar. Genellikle DSL’ye kıyasla çok daha hızlıdır. Özel kablolar yardımıyla oluşturulan altyapı, ultra hızlı bir internet deneyimin yaşatır.

AtlantisNet web sitemiz üzerinden fiber altyapı sorgulama hizmetini kullanarak detayları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri hizmetleri temsilcilerimizi arayarak bu bilgiyi elde edebilirsiniz.

Fiber internet altyapı sorgulaması aracılığıyla hem sahip olduğunuz donanım hakkında geniş kapsamlı bilgilere ulaşabilir hem de hangi hizmetlere erişebileceğinizi belirleyebilirsiniz. Hızınızı belirlemede yaşadığınız bölgenin altyapısı, doğrudan etkilidir.

AtlantisNet web sayfamızda fiber altyapı sorgulama hizmetini kullanabilirsiniz. Evinizin yer aldığı il, ilçe, mahalle, sokak, cadde, bina ve daire numaranızı girerek sorgulama yapabilirsiniz.

GigaPon internet altyapımız şu an İstanbul’un belirli bölgelerimizde aktiftir. Hizmet ağımızı genişletmek için yatırımlarımız ve çalışmalarımız hızlı bir şekilde sürmektedir. Faaliyetlerimize ara vermeden ülke genelinde tüm bölgelere kaliteli hizmetlerimizi ulaştırmayı amaçlıyoruz.

GigaPon, AtlantisNet firmamızın kendi sahip olduğu altyapıyla sağladığı bir internet hizmetidir. Esenyurt bölgesinde başlattığımız kaliteli hizmetleriyle birlikte daha fazla sayıda müşteriye ulaşmak adına hızla hizmet alanımızı büyütmeye devam ediyoruz.

Evinizde fiber altyapı bulunup bulunmadığını öğrenmek için hizmet sağlayıcısıyla temasa geçebilir veya internet üzerinden altyapı durumunuzu kontrol edebilirsiniz. AtlantisNet sitemizde gerekli bilgileri girerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evlerinizde internete bağlanabilmeniz ve yüksek hızda erişimi kullanabilmeniz için yerel altyapının uygun olması önemlidir. Fiber altyapı durumunuzu öğrenmek adına hizmet bizimle iletişime geçebilir veya online olarak donanım durumunu kontrol edebilirsiniz. Bilgilerinizi ileterek talepte bulunmanız mümkündür.

Operatörler eskiden daha yüksek hızları sağlasa da bugün çoğu ev ve apartman için fiber hizmeti genellikle 100 Mbps ile sınırlanmıştır. Yerel operatörün fiber altyapısına dahil olan kullanıcılar, 100 Mbps’e kadar indirme hizmetinden faydalanabilirler.

Fiber altyapının olup olmadığını anlamak için AtlantisNet sitemizi her zaman kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hızınıza en uygun tarifeler arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.