Komşunu, Arkadaşını Getir

Arkadaşınızla birlikte sınırsızca internet dünyasında dolaşmak için onu AltlantisNet’e davet edin! Çünkü siz ve arkadaşlarınız için harika bir kampanyamız var. Sizin davetinizle arkadaşınız AtlantisNet’in güvenli internet seçeneklerinden yararlandığında bir kod tanımlanıyor. Böylece interneti özel bir indirim ve ödülle kullanabiliyorsunuz. Üstelik istediğiniz kadar kişiyi Arkadaşını Getir kampanyamıza dahil edebilirsiniz!

Kablolu ve kablosuz internet hizmetlerimizden ise bulunduğunuz konuma göre yararlanmanız mümkündür. Hangi seçeneği kullanabileceğinizi öğrenmek için sitemiz üzerinden altyapınızı sorgulamanız yeterlidir. Böylece GigaPon fiber veya altyapısız internet türlerinden hangisini kullanabileceğiniz belirlenir.

Arkadaşınızı Getirin 1 Aylık Hediye İnternet Kazan!

Arkadaşınızı hizmetlerimizle buluşturduğunuzda 1 aylık fatura bedeli kadar indirimli internet kazanabilirsiniz. Hesabınıza tanımlanan kod sayesinde hemen bu hakkınızı kullanmak için talepte bulunabilirsiniz. 

“Online İşlemler” sekmesinden Arkadaşını Getir kampanyasına her zaman katılabilirsiniz. Tanıdığınız bir kişi, AtlantisNet’i kullanmaya karar verdiğinde ise 1000 Mbps’e varan yüksek hız ile ikiniz de ayrıcalıklı internet hizmetini kullanabilirsiniz. Ayrıca kota yok ve belirli bir süre boyunca da indirimli! Bu harika seçenekle dilediğiniz kadar eğlenecek ve internet kullanımında sınırsızlığın keyfini çıkaracaksınız!

Kampanya için arkadaşınıza attığınız linkte bulunan kodun üyelik esnasında girilmesi yeterlidir. Aynı zamanda iletişim numaramızdan bizi arayarak kod iletilebilir. Şartlara uygun olduğu takdirde arkadaşını davet eden abone, bu kampanyanın avantajlarından 1 aylığına yararlanabilir. Kampanyanın genel olarak şartları aşağıdaki gibidir:

Yukarıdaki koşullar sağlandıktan sonra bir ay boyunca arkadaşınız ve siz, interneti ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz. Daha sonra ise seçtiğiniz tarifeyi kullanmaya devam edebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de taahhüt yok!

Taahhütsüz İnternet Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Taahhütsüz, Limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmayın, dilediğiniz kadar kullandığınız taahhütsüz internet AtlantisNet'te.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

AtlantisNet'liyim Komşumu Davet Edebilir miyim?

Komşunuzla birlikte AtlantisNet kullanmak isteyebilirsiniz. Böyle bir şansınız tabii ki bulunuyor. Bu durumda Arkadaşını Getir kampanyasından yararlanabilirsiniz. AtlantisNet ekibi olarak 1 ay boyunca limitsiz internetin tadını ücretsiz biçimde çıkarmanızı sağlıyoruz. Komşunuzu davet ederken sadece “Online İşlemler” sekmesinden kampanya kodu için link atmanız gerekir.

Kampanyaya katılan müşterilerimizin durumu, ekiplerimiz tarafından değerlendirilir. Çünkü faturalarını ödemesi gibi kullanım şartlarına uygun davranmış olması önemlidir. Herhangi bir sorun görülmediğinde ücretsiz biçimde bir aylık internetiniz hesabınıza tanımlanır. Sadece bir komşunuzu davet etmekle de kalmayın. Bu kampanyaya sınırsız bir şekilde tanıdıklarınızı davet etmeniz mümkün!

Arkadaşlarınız geldiği zaman, siz ve yakınlarınız özgürce internet kullanacaksınız. AtlantisNet olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini düşünüyoruz. Hazırladığımız bu kampanya ile beklentinize uygun bir deneyim yaşamanıza olanak tanıyoruz. 

Arkadaşını Getir GigaPon İçin Geçerli mi?

GigaPon, AtlantisNet’in tamamen kendi altyapısıyla sağladığı internet hizmetidir. Bu ayrıcalıklı uygulama sayesinde hızlı ve güvenli şekilde fiber internet kullanabilirsiniz. Taahhütsüz ve kotasız biçimde internet erişimi sağlamanız mümkündür. Hizmeti aldıktan sonra arkadaşlarınıza önerme şansına da sahipsiniz.

AtlantisNet ailesi olarak Arkadaşını Getir kampanyasını, GigaPon için de sağlıyoruz. Bu kapsamda arkadaşınıza kodu göndererek davet edebilirsiniz. Ardından davetin kabul edilmesi durumunda yeni müşterimizin bir aylık faturasını ödemesiyle birlikte ücretsiz internet hesabınıza tanımlanır. Eğer ki şartlara uygun davranırsanız, bedava internet kazanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanya sayesinde halihazırda uygun fiyatlarla yararlandığınız internet hizmeti, daha düşük seviyeye iner. Böylece siz, zorlanmadan online erişim imkânından yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

Arkadaşını Getir AtlantisNet tarafından tanıdıklarınız ve sizin için hazırlanan bir kampanyadır. Bu kampanya, firmamıza kazandırdığınız her müşteride, artı 1 ay bedava internet kullanmanıza olanak tanımaktadır. Ayrıca davetinizi kabul eden arkadaşınız, indirimli biçimde hizmetlerimizi kullanabilir. 

Arkadaşını Getir kampanyası, mevcut tarifenize 1 ay hediye kullanım hakkı kazandırıyor. 

Öncelikle arkadaşınızı davet etmeniz için bir kod tanımlanır. “Online İşlemler” üzerinden kişilerin e-posta adresine kodu göndermeniz mümkündür. Aynı zamanda doğrudan link atarak kodu arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Bu kodla arkadaşınız AtlantisNet üyesi olmalıdır. Belirli bir süre sonra, kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Arkadaşını Getir kampanyası, sadece bir kişiyle sınırlı değildir. Karşınıza çıkan kodu, okuldan bir arkadaşınıza veya komşunuza aynı anda göndermeniz mümkündür. Ayrıca kodu paylaştığınız herkes, abone olabilir. Bu sayede siz de daha avantajlı biçimde kampanyadan yararlanmış olursunuz. Ayrıca üst limit olmaksızın tüm arkadaşlarınızı davet etme şansınız vardır. 

Arkadaşınızı davet ettikten sonra hediye bir ayın tanımlanması, biraz vakit alır. Bu aşamada sizin daha önceden faturalarınızı düzenli biçimde ödemiş olmanız önemlidir. Aynı şekilde verdiğiniz kodla gelen yeni müşteri de bir süre denetlenir. İlk faturasının ödemesi kontrol edilir. Herhangi bir sorun olmadığı anlaşıldığında hediye 1 ay tanımlanır.

Arkadaşını Getir kampanyasında kodu gönderen kişi ve alıcı, öncelikle denetlenir. Değerlendirme sürecinde kampanyadan yararlanmak için davet edilen abone en az bir faturayı düzenli yatırmış olması beklenir. Aynı zamanda değerlendirme yapılırken hizmetten vazgeçilmemelidir. Olumlu sonuçlanması halinde tarifenize ek 1 ay bedava internet kullanabilirsiniz..

Altyapınızın türüne göre kiralama fiyatları değişmektedir. Kiralamış olduğunuz cihazları hizmet iptali sırasında iade etmek koşulu ile tarafınıza sunulmaktadır. Fiber internet kampanyalarına hemen göz atın.