Evde İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Evde internet yaşantımızın vazgeçilmez hizmetlerinden biri haline gelmiştir. Bunun sebebi, teknolojinin ilerlemesiyle sosyal hayatın neredeyse tamamen internet üzerinden yürür duruma gelmiş olmasıdır. Dolayısıyla evde geçirilen zamanlarda da kişiler, internet kullanmayı sıklıkla tercih ediyor.

Evde internet özellikle kotasız paketler şeklinde tercih edilmektedir. Çünkü gün içerisinde yoğun olarak kullanılan paketin bir anda bitmesi ve kesilmesi, sosyal hayatımızda çeşitli olumsuzluklara neden olabilir. Buna bağlı olarak kotasız evde internet, en sık talep gören seçenekler arasındadır.

AtlantisNet Evde İnternet Tarifesi

AtlantisNet evde internet tarifesiyle sahip olabileceğiniz en kaliteli hizmeti, oldukça uygun fiyatlarla kullanabilirsiniz. Beğeninize sunduğumuz evde internet tarifesiyle 10.000 Mbps’e kadar mevcut olan hız seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Böylece evdeki kişi sayısına ve kullanım yoğunluğunuza göre ihtiyacınıza uygun hız seçeneğini belirleyebilirsiniz.

 

Avantajlı ve kaliteli evde internet tarife seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun olan paketi seçebilirsiniz. Her biri olabilecek en yüksek hızlı internete ve buna ek olarak kaliteyle beraber güvenliğe sahiptir. Aynı zamanda AtlantisNet olarak hazırladığımız GigaPon paketleri, bilinen en hızlı internet tarifelerini, en bütçe dostu fiyatlandırmayla müşterilerine sunar. Ek olarak GigaPon fiber internetin şimdilik belirli bölgeleri kapsadığını belirtmeliyiz. Gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile hizmet alanımızı genişletiyoruz.

Taahhütsüz Evde İnternet Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Taahhütsüz, Limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmayın, dilediğiniz kadar kullandığınız taahhütsüz internet AtlantisNet'te.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

Uygun Fiyatlı Ev İnterneti

Evlerde ve pek çok bölgede ihtiyaç duyulan internet nedeniyle kaliteli ve hızlı olan erişime olan talep, her geçen gün artmaktadır. Bunu fırsat bilen bazı firmalar, hızlı internet adı altında o kadar da performansı yüksek olmayan ancak cep yakan fiyatlara sahip paketleri sunmaktadır. Ancak AtlantisNet tarifelerimiz ile bu noktada oldukça hassas davranarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Aynı zamanda son derece uygun fiyatlarda yüksek hızda, kaliteli ve uygun evde internet fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Mevcut piyasada bilinen en hızlı internet hizmetini vererek büyük bir kitleye ulaşan AtlantisNet tarifelerimiz, özellikle uygun ücretleriyle abonelerimiz tarafından beğeniliyor. Ayrıca ucuz ev interneti için tercih edilebilecek en kaliteli seçeneklerin Gigapon paketleri olduğu bilinmelidir.

AtlantisNet olarak sunduğumuz evde internet kampanyaları, avantajlarıyla sizi beklemektedir. Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak için vakit kaybetmeden evde internet başvurusu yapın. Web sitemiz üzerinden konuya dair ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz. 

Ev İnternetiniz Nasıl Olmalı?

Günümüzde teknolojinin durmak bilmeyen gelişimiyle ev interneti büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Sosyal hayatımız, eve taşınan ofis işlerimiz ve hatta alışverişlerimize kadar hemen her işimizi, online olarak gerçekleştirmekteyiz.

Son derece yoğun bir şekilde kullandığımız internetin hızlı ve kaliteli olması oldukça önemlidir. Bu nedenle AtlantisNet kurulum ekibimiz üst düzey erişim imkânını kotasız bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyor.

Kotasız tarifelerin avantajları 21. yüzyıl teknolojisi için oldukça değerlidir. Çünkü internet kullanımı yaygın olduğu için sahip olunan kota, hızlıca azalabilir. 

Bu durum karşınıza birçok engel çıkaracaktır. Evde kotasız internet kullanımıyla bu tarz olumsuzluklardan kurtulabilirsiniz.

Evde İnternet Kampanyası

Evde internet kampanyasıyla en avantajlı hizmetlere sahip olmanız mümkündür. Bu kampanyada, düşük ücretlere rağmen yüksek hız ve kaliteyle karşılaşacaksınız. Buna bağlı olarak çok sayıda bağlantı kurulsa dahi hiçbir yavaşlama ve donma problemi yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Üstelik taahhütsüz internet özelliği sayesinde iptal aşamalarında  zor durumda kalmazsınız.

Sınırsız erişimin keyfini sonuna kadar yaşayabileceğiniz evde internet kampanyaları  kaçırılmayacak bir fırsat olarak görülmelidir. Konu hakkında herhangi bir sorun oluşması durumunda ise müşteri hizmetlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

Ev interneti çeşitleri oldukça fazladır. Bunlar DSL, Dial-up, Fiber, Uydu bağlantılı vb. olarak sıralanabilir.

Modeminizden yüksek performans almak için eğer destekliyorsa 5GHz kullanabilir ve çeşitli Wi-Fi güçlendiricilerini tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak kablolu bağlantı, en iyi performans için önerilen yöntemlerden olsa da AtlantisNet kablosuz ev interneti de yüksek performanslar gösterir.

Maliyete, kaç Mbps alacağınıza, taahhüt olup olmamasına, kota seçeneğine ve alacağınız ev interneti hakkında kullanıcı yorumlarına dikkat etmelisiniz.

AtlantisNet sitemizde bulunan telefon numarasına ulaşarak kısa sürede eviniz için internet başvurusu yapabilirsiniz.

AtlantisNet hizmet vermiş olduğu evlere en kaliteli bağlantıyı ulaştırır. Deneyimli ekip ve kullanılan üstün teknoloji kalitenin en büyük güvencesidir. Konumunuza göre altyapısız veya GigaPon fiber internet tercih edilebilir.

Evde internet için en iyi seçeneği belirlemek, kullanıcı sayısına, evin konumuna ve kullanım sıklığına göre değişiklik gösterebilir.

Evinizde fiber altyapı olup olmadığını öğrenmek için sitemiz üzerinden fiber internet altyapı sorgulaması yapabilirsiniz.

Limitsiz ev interneti fiyatları, alacağınız pakete göre değişir. Ancak AtlantisNet olarak sunduğumuz bütün paketleri, bütçe dostu fiyatlarla alabileceğinize emin olabilirsiniz.

Ev için ideal Mbps, 24 olarak tespit edilmiştir. 24 Mbps oldukça hızlı download ve upload gerçekleştirmenizi sağlar.

AtlantisNet sayfamızda bulabileceğiniz bütün paketler, memnuniyetiniz için en ideal seviyelerdedir. Bu noktada ayrıntılı bilgi almak için web sitemizdeki kampanyaları inceleyebilirsiniz.