Taahhüt Sayacı

Taahhüt sayacı, taahhütlü internet kullanmak istemeyenler için ideal bir çözümdür. Artık yeni bir taahhüt yapmadan veya başvuru süreniz bitmeden önce size sunacağımız avantajları değerlendirebilir ve en uygun olan fırsattan yararlanabilirsiniz!

Taahhüt Sayacı’nın size sağladığı avantajlardan biri, mevcut operatörünüzün yüksek fiyatlı taahhütlü paketler sunmaya çalışmasından korumasıdır. Ayrıca taahhüt sürenizin dolmasına yakın hatırlatma yaparak sizi AtlantisNet’e davet eder. Bu daveti kabul ettiğinizde, başvurunuzu kolayca yapabilir ve hizmetinizi taşıyabilirsiniz. Taahhütsüz internet ile özgürce tercih yapma imkanına sahip olacaksınız!

Taahhüt Sayacı Nedir?

Taahhüt Sayacı, interneti kullandığınız süre boyunca sizi sürekli kontrol derdinden kurtaracak nitelikte bir hizmettir. İnternet taahhüt süresini geri sayım yaparak takip eden bu sistem, taahhütlü internet kullanıcılarının yenileme yaparak yüksek faturalar altına girmelerini önlemeyi hedefler. Böylece anlaşma yapmadan önce veya taahhüt süreniz bitmeden önce sunduğumuz avantajları değerlendirip en uygun fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

AlantisNet taahhüt yapmaz, sadece hizmet sözleşmesiyle internete erişmenizi sağlar. Taahhüt Sayacı, sizi taahhütlü internet kullanmak zorunda bırakmadan, özgürce tercih yapmanıza olanak tanır.

Taahhütsüz İnternet Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Taahhütsüz, Limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmayın, dilediğiniz kadar kullandığınız taahhütsüz internet AtlantisNet'te.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

Taahhütünüz Bitmeden Sizi Arayalım!

Taahhütsüz internet kullanmak isteyenler, genellikle mevcut operatörlerinden taahhüt süreleri dolmadan yenilemek için teklif alır. Bu teklifler, çoğu zaman yüksek fiyatlı düşük içerikli paketleri içerir. Ancak sunduğumuz Taahhüt Sayacı hizmeti sayesinde süreniz bitmeden size ulaşacağımızdan dolayı taahhüt cayma bedeli problemleriyle uğraşmanız veya bu tür teklifleri değerlendirmeniz gerekmez.

Başka bir operatörün size ilk birkaç ay için uygun fiyat sunup daha sonra yüksek ücrete düşük hızlı ve az içerikli bir paket için iki yıl daha taahhüt istemesine hazırlıklı olmanızı sağlarız. Taahhüt Sayacı uygulamasından yararlanmak için basitçe bir form doldurmanız yeterlidir. Size taahhüt sürenizle ilgili önemli bilgiler gönderecek ve taahhüt sürenizin bitmesine yakın sizi arayarak AtlantisNet’e davet edeceğiz.

Davetimizi kabul ettiğinizde, başvurunuzu yapar ve internet hizmetinizi AtlantisNet’e taşıyacak adımları atarız.

Taahhütsüz 1000 Mbps Hızında İnternet AtlantisNet'te

Özgün GigaPon altyapımızla evde internet ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek hızlı internet paketleri sunuyoruz. Bu paketler arasında 1000 Mbps internet  gibi seçenekler bulunur.  Hızlı ve stabil internet bağlantısı sayesinde aşağıdaki avantajlara sahip olabilirsiniz:

Geçiş yapmış olduğunuz diğer firmalardan gelen abonelerin cayma bedeli, bu hizmetle karşılanmaz. Ancak sonrasında tüm bu avantajlarla yaşadığınız stres ve sıkıntılardan kurtulur, özgürce internet tercihi yapma imkanı yakalayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

Taahhüt süresini geri sayım yaparak takip eder ve size hatırlatma yaparak taahhüdü yenilemekle uğraşmanızı engeller. Bu sayede internet seçiminizi özgürce yapabilir ve taahhüt yapmadan en uygun hizmeti alma imkanına sahip olursunuz.

Taahhüt süresini öğrenmek için AtlantisNet’in sağladığı Taahhüt Sayacı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Taahhüt Sayacı’nın size sağladığı geri sayım bilgileriyle kalan taahhüt sürenizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

AtlantisNet’in hizmet verdiği bölgelerde, GigaPon’un altyapısı ve teknik faktörlere bağlı olarak belirli bir hız aralığı sunulur. 10.000 Mbps hıza ulaşabilmeniz için altyapının bu hızı desteklemesi gerekir. Altyapı kontrolü ve teknik detaylar için AtlantisNet ile iletişime geçmeniz önerilir.

AtlantisNet’e geçiş yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • AtlantisNet’in web sitesini ziyaret edin.
  • İlgili başvuru formunu doldurun ve gerekli bilgileri eksiksiz biçimde verin.
  • Müşteri hizmetleri ekibimiz, sizi arayacak ve geçiş süreciyle ilgili detayları iletecektir.
  • Başvurunuz onaylandıktan sonra AtlantisNet olarak tüm teknik işlemleri yaparız.

 

Geçiş süreci ve detayları hakkında daha fazla bilgi almak için firmamız AtlantisNet’in müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.