Taahhütlü İnternet

Gigapon altyapısıyla ışık hızında internet hizmeti sunan AtlantisNet, avantajlarına bir yenisini daha ekledi! “Gigapon 1000 Mbps’e Kadar” tarifemizin tüm imkanlarını, artık taahhütlü paketlerimizde de sunuyoruz. Üstelik 1 Gbps gücünde sınırsız kampanyamızı kullanmak için üçüncü taraf şirketlerin altyapılarına bağlı kalmanız da gerekmiyor. Tamamen kendi altyapımızla, kesintisiz internet hizmetini adresinize taşıyoruz. Yıl boyu sabit ücret avantajı ve ücretsiz kurulum fırsatından yararlanmak için hemen AtlantisNet’e başvurabilirsiniz.  

12 ay sabit internet fırsatı
taahhütlü internet

AtlantisNet ile Kesintisiz İnternet Keyfi Taahhütlü Avantajlarla!

İnternet kesintileri ve düşük hız problemleri, Türkiye’nin birçok bölgesinde devam eden başlıca sorunlardan biridir. Günümüzün temel ihtiyaçlarından biri haline gelen interneti, fiber hızda kullanamamak birçok işinizi aksatmanıza neden olur. Özellikle çevrim içi çalışmalar yapan meslek kollarında bağlantı hızları büyük öneme sahiptir. Tüm bu sorunların farkında olan ve esnek çözümler üreten firmamız, taahhütlü avantajlarla fiber hızlı internet kullanma fırsatı sunuyor.

1000 Mbps hıza ulaşmak isteyenler için eşsiz çözümler üreten AtlantisNet avantajlarından, yaşadığınız bölgede altyapı olmasa da yararlanabiliyorsunuz. İstanbul Esenyurt ve Avcılar ilçelerinde başlayan hizmetlerimizi, Türkiye’nin her yerine ulaştırmak için çözüm üretmeye devam ediyoruz. Sağlamış olduğumuz bağlantı tamamen kendi firmamıza ait olduğundan, üçüncü taraf şirketlerin altyapısının olmaması da herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Bulunduğu konumda hiç altyapı bulunmayan kişiler de taahhütlü internet hizmetlerimizden yararlanma şansına sahiptir.

Taahhütlü İnternet Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Sabit Fiyat Avantajı

AtlantisNet GigaPon altyapısında 12 ay taahhüt verdiğinizde, fiber hızında internetle limitlere ve kotalara takılmadan tadını çıkarın.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

12 Ay Fırsatlı GigaPon Kampanyası

Kısa vadeli kullanımlar için son derece avantajlı olan taahhütsüz internet hizmetimizden, artık daha ekonomik fiyatlarla faydalanabilirsiniz. 12 ay taahhüt seçeneğiyle Gigapon kampanyasını sunan AtlantisNet, kesintisiz internetin ayrıcalıklarını evinize taşıyor. Üstelik bulunduğunuz konumda altyapı olmaması veya fiber avantajının sunulmaması da bu hizmetten yararlanmanıza engel değil! AtlantisNet, tamamen kendine ait olan bir fiber altyapıyla bölgesel internet sorunlarını rafa kaldırdı. Son derece hızlı olan Gigapon altyapımız sayesinde donma, yavaşlama, kesinti gibi problemlerle karşılaşmadan fiber hızın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

12 ay fırsatlı Gigapon kampanyası dahilinde 1000 Mbps’e kadar sınırsız internet sunuyoruz. Türkiye’nin her noktasına ulaşmak için altyapısını geliştirmeye devam eden firmamızın hizmetlerinden hem evinizde hem işyerlerinde faydalanabilirsiniz. Taahhütlü kampanyamızın sağlayacağı diğer avantajları ise şu şekilde sıralayabiliriz:

  • 12 kalma sözü veren abonelerimiz, yıl boyu aynı ücretlendirme üzerinden ödeme yapma şansına sahiptir. Böylece dönemsel fiyat değişikliklerinden etkilenmeden, yıllık bütçenizi rahatlıkla planlayabilirsiniz.
  • Bir yıl boyunca ödemeniz gereken faturalar sabit olduğu için ekonomik açıdan çok daha avantajlı bir konumda olursunuz. Üstelik sözleşmeyi feshetmek istediğinizde yüksek cayma bedelleriyle karşılaşma riski de yoktur.
  • Gigapon altyapısının sağlamış olduğu güçlü internet bağlantısı sayesinde herhangi bir kesinti olmadan, internetinizi yıl boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Download ve Upload noktasında da yüksek hızlı internet erişimi sağlıyoruz.
  • Müşteri hizmetleri ekibimize ulaşabilir, yaşadığınız tüm sorunlarda anında destek alabilirsiniz.
  • Sınırsız internet seçenekleri sayesinde kota düşünmeden, bağlantınızı rahatlıkla kullanmanız mümkündür.
  • Gigapon altyapısıyla; online oyunlar oynayabilir, 4K görüntüler elde edebilir ve indirme işlemlerini saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Tüm bu avantajlardan yararlanmak için web sitemizde yer alan “Altyapı Sorgulama” sayfasını ziyaret edebilir, sizler için sunduğumuz avantajlı paketleri hemen incelemeye başlayabilirsiniz!

Taahhütlü İnternet ile Kurulum ve Modem Ücretsiz

İnternet aboneliklerinin büyük kısmında, eğer kendinize ait bir modemiz yoksa, aylık ödemeniz gereken bir ücret vardır. Bununla birlikte AtlantisNet, taahhütsüz paketlerinden yararlanan müşterilerinden sadece bir defaya mahsus kurulum ve aktivasyon bedeli talep eder. 350₺ + 600₺ olan kurulum/aktivasyon bedelini, taahhüt sözü veren müşterilerimizden almıyor ve ekstra masrafların önüne geçiyoruz. Ücretsiz kurulum ve modem avantajımızdan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz! 

taahhütlü kampanyalar

Taahhütle İnternette Fırsat Sezonu

AtlantisNet, fiber hızında internet kullanmak isteyen abonelerine özel taahhütsüz ve taahhütlü olmak üzere iki farklı seçenek sunar. Bu kampanyaların sağladığı internet hızı ve kalitesi aynı olsa da taahhüt sözü vermeniz, ekonomik anlamda daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Çeşitli fırsatlarla sunduğumuz 12 ay kalma sözüne özel paketimizi, yıl boyu aynı ücretle kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece bir yılda ne kadar ücret ödeyeceğinizi bildiğiniz için bütçenizi kontrol altına almanız mümkündür.

Taahhütle internette sunmuş olduğumuz bir diğer fırsat, düşük cayma bedelleridir. Firmamız, taahhüt sözünden cayan müşterilerinden sadece kurulum bedeli alır. Ortalama 600₺ civarında olan kurulum bedeli, diğer operatörlerde görülen yüksek bedellere kıyasla çok daha uygundur. Bununla birlikte hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sağlamaya devam ettiğimiz gibi müşteri memnuniyetini esas alıyor ve gelişmeye devam ediyoruz. İnternetinizle ilgili yaşadığınız her sorunda, müşteri temsilcilerimiz çözüm sunmak için daima hazırdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

Taahhütlü internet paketi, 12 ay boyunca sabit fiyat üzerinden ödeme yapmanıza imkân tanıyan, ekonomik bir seçenektir. Üstelik firmamız, 12 ay kalma sözü veren müşterilerinden kurulum ücreti talep etmez.

Evet, taahhütsüz abonelikten taahhütlü aboneliğe geçebilirsiniz.

Taahhütsüz abonelikten taahhütlü aboneliğe geçtikten sonra 12 ay dolmadan aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizde, paket ücretiniz olan 350 TL kadar bir cayma bedeli çıkmaktadır.

Evet, dilediğiniz zaman iptal etme hakkınız vardır. Erken iptal halinde ilk etapta almadığımız kurulum ücretini, cayma bedeli olarak ödemeniz gerekir. Eğer cihazın sizde kalmasını isterseniz bu durumda modem ücreti de ödemeniz talep edilir.

Erken iptal halinde ödemeniz gereken ücret, kurulum aşamasında aldığımız 600 TL’lik aktivasyon bedelidir.

AtlantisNet olarak internet altyapısı bulunmayan adreslerde, kendimize ait olan fiber altyapıyı kullanıyoruz. Sizin için uygun olan paket seçeneklerimizi, bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Gigapon Hizmet Haritası sayfasından GigaPon hizmet alanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Taahhütlü paketlerde, diğer kampanyalarda almış olduğumuz kurulum ücretini talep etmiyoruz. Hiçbir ek masraf olmadan internet aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Gigapon hizmetimiz, altyapı sorunu yaşanan bölgelerde, fiber hızlı internet kullanılması için geliştirdiğimiz bir çözümdür. Üçüncü bir firmanın altyapısına gerek olmadan ışık hızında ve kesintisiz internet kullanmanızı sağlar.