250 ₺ 'den Başlayan Fiyatlar ile

En Hızlı ve Ucuz İnternet

Yüksek hızlı ve güvenilir bir internet bağlantısına, erişilebilir fiyatlarla sahip olmak istemez misiniz? AtlantisNet olarak ihtiyaçlarınıza yanıt veren internet paketlerini, en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Günümüz dünyasında, hızlı ve kesintisiz bir internet bağlantısı lüks değil, ihtiyaçtır. Abonelerimize hizmet sunarken biz de internetin bir ihtiyaç olduğunu unutmuyor, en ucuz internet hizmetimizle ihtiyaçlarınızı, bütçenizi de düşünerek karşılıyoruz.

AtlantisNet olarak size yalnızca yüksek hızlı ve güvenilir internet bağlantısı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle internet erişimini kolaylaştırıyoruz. İnternet hızı, bant genişliği ve data kullanımı gibi farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan geniş tarife seçeneklerimizle, her zaman yanınızdayız. Evde çalışma, online eğitim, multimedya içeriklerine erişim veya oyun oynama gibi çok çeşitli ihtiyaçlarınız için aradığınız internete bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

En Uygun İnternet Paketi

AtlantisNet olarak her bütçeye ve her kullanıcıya hitap edecek bir internet paketi seçeneği sunmak bizim önceliğimizdir. İster film ve dizi izlemeyi ister online oyun oynamayı isterseniz de evden çalışmayı seviyor olun, sizin için en uygun internet paketini AtlantisNet’te bulabilirsiniz. Geniş paket seçeneklerimiz ve ekonomik fiyatlarımızla, internet ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayabilirsiniz.

AtlantisNet’in en hesaplı internet paketi seçenekleriyle, ihtiyaç duyduğunuz hız ve kotalara göre en ideal çözümü bulabilirsiniz. Sınırsız indirme seçenekleri, yüksek indirme ve yükleme hızları, güvenilir bağlantı garantisi ile AtlantisNet, size en uygun internet paketini sunar.

Taahhütsüz İnternet Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Taahhütsüz, Limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmayın, dilediğiniz kadar kullandığınız taahhütsüz internet AtlantisNet'te.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

En Ucuz İnternet Paketleri AtlantisNet’te

Bütçenizi sarsmayan, yüksek kaliteli internet hizmetine erişmek için AtlantisNet’i tercih edebilirsiniz. Yüksek standartlara sahip bir servis sağlayıcısı olarak farklı ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eden internet paketi seçenekleri sunmaktayız. Evde veya iş yerlerinde, tek veya çoklu kullanıcılar için sağladığımız en ucuz internet paketleriyle aradığınız mükemmel çözümü bulabilirsiniz.

İnternet kullanımınızı maksimum seviyeye çıkarmak için AtlantisNet’in geniş hizmet yelpazesinden yararlanabilirsiniz. En basit işlemlerden en karmaşık iş akışlarına kadar, ihtiyaçlarınızı karşılayacak uygun bir internet hizmetimiz mevcuttur. Üstelik tüm bunlara, uygun fiyatlı tarifelerle sahip olmanızı sağlıyoruz.

Her müşterimizin farklı internet ihtiyaçları olduğunu biliyor, buna uygun olarak müşterilerimize bol seçenek sağlıyoruz. Yüksek hız, geniş kapsama alanı ve sınırsız kullanım seçenekleriyle, bütçenize en uygun internet paketi AtlantisNet’te sizi bekliyor. Hemen farklı tarifelerimize göz atarak sunduğumuz internet paketleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

GigaPon ile En İyi İnternet

GigaPon teknolojisi ile AtlantisNet, kullanıcılarına en hızlı ve en güvenilir internet deneyimini sunmaktadır. GigaPon, fiber optik ağlar üzerinde çok daha yüksek veri hızları sağlayan bir teknolojidir. Bu sayede ev ve iş yerlerinizde internete bağlanmanın özgürlüğünü kesintisiz ve ultra hızlı bir şekilde yaşayabilirsiniz. GigaPon’un kullanıcılara sunduğu bazı avantajlar şu şekildedir:

1000 Mbps Hızında Uygun Ev İnterneti

Yüksek hızlı internet paketlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken tek şeyse altyapınızın bu hızı karşılayıp karşılamadığını öğrenmektir. Fiber altyapı sorgulama sayfamıza giderek adresinizde fiber bağlantı altyapısının olup olmadığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Eğer fiber altyapıya sahipseniz AtlantisNet ile yüksek hızlı bir internet bağlantısının keyfini çıkarabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için “Tarifeler” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

AtlantisNet, internet kullanıcılarının farklı ihtiyaçlarına uygun çeşitli internet tarifeleri sunmaktadır. Tarifelerimiz arasında çeşitli bütçelere hitap edebilecek seçenekler mevcuttur. Bütçeniz ve adresinizdeki internet altyapısı doğrultusunda GigaPon 100, GigaPon 1000 ve GigaPon 10.000 gibi farklı internet paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Ev kullanıcılarından iş yerlerine kadar tüm ihtiyaçlar için geniş çözüm önerileri sunmaktayız. GigaPon 100 paketimiz, online oyunlar, video konferanslar, film ve dizi izleme gibi düşük hız gerektiren uygulamalar için idealdir. GigaPon 1000, yüksek hız gerektiren uygulamalar için mükemmel bir seçenektir. İş yeriniz için çok yüksek hız gerektiren ve çoklu bağlantıyı destekleyen bir internete ihtiyacınız varsa, GigaPon 10.000 paketimiz tam da aradığınız seçenektir. İnternet paketlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Tarifeler sayfamıza göz atabilirsiniz.

En uygun ev interneti fiyatı, seçeceğiniz pakete ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişebilir. Bu noktada öncelikle kendi ihtiyaçlarınızı ve internet kullanım alışkanlıklarınızı belirleyerek buna uygun paketi tercih etmeniz gerekir. AtlantisNet olarak her bütçeye ve ihtiyaca uygun ev interneti paketi sunmaktayız. Hem hızlı hem de erişilebilir fiyatlara sahip bir internet paketine sahip olmak için GigaPon tarifelerimizden yararlanabilirsiniz. İnternet paketlerimizin hiçbirinde AKK ve AKN gibi yüksek kullanıma bağlı ekstra maliyetler söz konusu değildir. Bu sayede başlangıçta belirlenen fiyatı ödeyerek dilediğiniz kadar internette gezinmenin keyfini çıkarabilirsiniz. En uygun ev interneti seçeneklerimizi görmek için “Tarifeler” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

En iyi ev internetinin hangisi olduğu kullanıcıdan kullanıcıya değişebilecek bir sorudur. İyi bir internet deneyimi için esas alınması gereken nokta, sizin ihtiyaçlarınız ve bütçenizdir. AtlantisNet olarak farklı internet hızları ve fiyatlarla çeşitli ev interneti paketleri sunmaktayız. Tüm paketlerimiz, güvenilir ve kesintisiz bir internet deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır. Diğer tarifelerimizi inceleyerek sizin için en ideal olan internet paketini satın alabilirsiniz. Tüm paketlerimiz, fiyat bilgisi ve diğer detaylarla birlikte “Tarifeler” sayfamızda sıralanmaktadır. Daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Fiber internetin fiyatı, seçtiğiniz pakete ve hıza göre değişkenlik gösterir. Özellikle ev veya iş yerlerinde kullanılan fiber internet söz konusu olduğunda farklı hızlara ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu noktada AtlantisNet olarak GigaPon 100, GigaPon 1000 ve GigaPon 10.000 gibi farklı internet hızları vadeden paketlerimizle sizlere geniş seçenekler sunmaktayız. Tüm paketlerimiz kotasızdır ve ekstra bir ücret gerektirmez. Fiber internet hizmetlerimizin fiyatları ve detayları hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Evde kaç Mbps internet hızına ihtiyaç duyduğunuz, evdeki internet kullanıcılarının sayısına, kullanılan uygulamaların türüne ve internetin genel kullanım yoğunluğuna bağlıdır. Video akışı, oyun oynama veya büyük dosyaları indirme gibi yüksek hız gerektiren aktiviteler için, daha yüksek Mbps’ye ihtiyaç duyabilirsiniz. Günümüzde internet üzerinden yaptığımız işlemlerin sayısı düşünüldüğünde ev kullanıcılarının da giderek daha yüksek internet hızlarına ihtiyaç duyduğu bir gerçektir. Bu noktada GigaPon 100 veya GigaPon 1000 gibi fiber internet kampanyası seçeneklerimizden yararlanarak hızlı internet deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

İnternet hızınızın ne kadar olması gerektiği, interneti nasıl ve ne kadar yoğun bir şekilde kullandığınıza bağlıdır. Online video izleme, online oyunlar veya büyük dosya indirmeleri için daha yüksek hızlara ihtiyaç duymanız doğaldır. Ayrıca interneti ev veya iş yeri için kullanacak olmanız da ihtiyaç duyacağınız hızın değişmesine neden olur. Genellikle iş yerlerinde çok daha fazla sayıda kişi aynı anda internete bağlandığı için ev ortamına göre daha yüksek internet hızlarına ihtiyaç vardır. AtlantisNet olarak tüm bu hususları göz önünde bulundurarak sizlere farklı hız ve özelliklere sahip internet paketleri sunmaktayız. Tarifeler sayfamızdan tüm paketlerimizi görüntüleyebilirsiniz.

Ev interneti genellikle DSL, Kablo, Fiber Optik, Uydu ve Mobil Hotspot olmak üzere beş ana türe ayrılır. AtlantisNet olarak biz kullanıcılarımıza fiber ve kablosuz internet konusunda destek olmaktayız. Tarifelerimiz arasında yer alan GigaPon 100, GigaPon 1000 ve GigaPon 10.000 seçenekleri yüksek hız vadeden fiber internet paketlerimizdir. Bunun dışında internet altyapısı yeterli olmayan bölgelerde kullanabileceğiniz Kablosuz Wi-Fi seçeneğimiz de mevcuttur. Ayrıca Veri Akışı Erişimi yöntemiyle sizlere sağladığımız Tesis Paylaşımlı internet seçeneğimizden de yararlanabilirsiniz. Bu seçeneklerin tüm detaylarını öğrenmek için Tarifeler sayfamıza göz atmanız yeterlidir.