350 ₺ 'den Başlayan Fiyatlar ile

Taahhütsüz Ev İnterneti

Siz de memnun olmadığınız internet hizmetine yıllarca bağlı tutan gereksiz taahhüt ve bağlayıcı anlaşmalardan sıkılmadınız mı? Taahhütsüz ve sınırsız internet hizmeti sunarak, limitsiz fiber hızında interneti özgürce deneyimlemek, hızlı ve güvenilir bir bağlantıyla her an internete bağlı kalmak için AtlantisNet’e katılın. Keyfini çıkarın!

Kotasız, Taahhütsüz İnternet

Kotasız internet kullanımı, özellikle veri transfer yoğunluğu fazla olan kurum ve kuruluşlar için son derece büyük bir fayda sağlar. Kota aşım derdi olmadan ve her an paket değişikliği yapılabilen fiber internet, işletmeniz için de en doğru tercih olacaktır.

Deneyimli ekiplerimiz tarafından internetinizi en verimli şekilde kullanabileceğiniz noktalar belirlenmektedir. Ayrıca yüksek verim alırken modem harici ek bir donanıma gerek olmadan internet bağlantınızı gerçekleştirebilirsiniz. Radyolink teknolojisiyle kurulacak modemleriniz ile kurum içi haberleşmeleriniz ve müşterilerinizle olan etkileşimlerinizi sağlıklı bir şekilde yönetmeye rahatlıkla devam edebileceksiniz.

Taahhütsüz İnternet Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Taahhütsüz, Limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmayın, dilediğiniz kadar kullandığınız taahhütsüz internet AtlantisNet'te.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

Altyapısız İnternet Taahhütsüz Avantajıyla

Fiber internet kampanyaları arasında yer alan taahhütsüz kullanım hakkı, sunduğu avantajlarla beğenilmeye devam ediyor. Bu avantajlar arasında;

Özgür ve hızlı bir internet deneyimi için AtlantisNet hizmetleriyle tanışmanızın vakti geldi! Hemen ekibimizle iletişime geçerek herhangi bir taahhüt zorunluluğu olmadan tüm avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Böylece hem kesintisiz hem de uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmış olursunuz.

Neden Taahhütsüz İnternet ?

GigaPon servis sağlayıcısı, yüksek performans özelliğiyle kullanıcı deneyimlerinin her geçen gün daha da iyileştirilmesine katkı sağlar. Aynı zamanda üyelerimizin internet sistemimizde kalıcılığını arttıran bir etken olduğu için de taahhütlerin zorlayıcı kurallarını uygulama gereği duymuyoruz. Memnuniyetinizin devam etmediği durumlarda ise hiçbir ek bedel ödemeden üyelik iptali gerçekleştirebilirsiniz.

Taahhütsüz ev interneti kampanyaları da dahil olmak üzere tüm paketlerimiz, kolaylıkla alınabilir niteliktedir. Üyelik iptallerinde yasal zorunluluklarla karşı karşıya kalmadan özgür ve hızlı fiber internet ayrıcalığına ise istediğiniz her an sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

Taahhütlü olarak farklı bir servis sağlayıcısından hizmet aldıysanız, sözleşme sürenizin bitmesiyle birlikte cayma bedeli ödemeden AtlantisNet’e geçebilirsiniz

AtlantisNet olarak tüm kullanıcılarımızın özgür bir şekilde iletişim hakkını kullanmasını amaçlıyoruz. Bu yüzden taahhüt gibi bir zorunluluk sunmadan hizmet alınmasını sağlıyoruz.

Taahhütsüz internet, bağlantı gereksinimlerinde aboneler ve internet servis sağlayıcı firması arasında zorunlu koşullar olmadığını ifade eder. Yalnızca hizmet verildiğine dair sözleşme imzalanır. Kullanıcılar, hiçbir yaptırım olmadan istedikleri zaman hizmet almayı durdurabilir. Ayrıca herhangi bir taahhüt verilmediği için ek maliyetlerle karşılaşılmaz.

Sitemizde tüm abonelerimize hitap eden tarifeleri bulmak mümkündür. GigaPon 100 paketiyle 100 Mbps interneti limitsiz ve taahhütsüz olarak tercih edebilirsiniz. Telefon hattına da gerek olmayan tarife için aylık sadece 250 TL’lik ödeme yapmanız yeterlidir. Aynı özelliklerle 1000 Mbps kapasitesi içinse yalnızca 350 TL fatura çıkar. Böylelikle kusursuz bir hizmeti uygun fiyatlarla kullanma ayrıcalığına sahip olursunuz.

AtlantisNet ekibi olarak taahhütsüz sunduğumuz kapsamlı internet hizmetlerimizi, taahhütlü tarifelerle aynı fiyatlardan veriyoruz. Ayrıca taahhütlü internet paketlerine oranla iptal veya değişiklik gibi durumlarda masraf ödememeniz, çok daha avantajlı olmanızı sağlar.

Kontratsız internet şeklindeki tanım, taahhütsüz internetle tamamen aynı anlamdadır. Süre sınırlaması olmadan internet keyfini yaşamanın en iyi yolu, sözleşmesiz yani kontratsız internet hizmeti almaktır.

Özgür internet ayrıcalığımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Dilediğiniz adrese ekiplerimiz gelerek kusursuz bir şekilde bağlantıları yapar. Evinizde eğer internet hizmeti bulunmuyorsa mali olarak zorlamayan son derece düşük bir ücret alınır. Detayları öğrenmek için bizi istediğiniz her an arayabilirsiniz.