Yazlık İnternet

Yazlık internet, AtlantisNet’in sunduğu ayrıcalıklarla kapınıza geliyor! Her şeyin dijital kanallarla yapıldığı günümüzde pek çok insan, dönemsel konaklamalar için, uzun süreli internet bağlantısı kurma gereksinimi duymuyor. Bu durum geçici olarak bakıldığında idare edilebilir olsa da uzun süreli konaklamalarda sorun oluşturabiliyor.

AtlantisNet ayrıcalıklarıyla sunduğumuz yazlık ev interneti, sizin ve sevdiklerinizin dünyada olup bitenlerden hiçbir zaman uzak kalmaması ve online sistemlerin her an yanınızda olması için tasarlanmıştır. Uygun bir altyapıya sahipseniz, abonelik işleminden sonra vakit kaybetmeden bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

AtlantisNet GigaPon ile 1000 Mbps Yazlık İnternet!

AtlantisNet’in tamamen kendi altyapısıyla oluşturduğu GigaPon hizmeti, bir çeşit fiber internettir. Yüksek hızlı internet ve kaliteli hizmetin bir araya geldiği bu teknolojide, aynı anda telefon, tablet, bilgisayar ve çeşitli cihazlar aracılığıyla bağlantı yapılabilir.

Üstelik stabil bağlantı sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan çevrim içi etkinliklerinizi sürdürmenize imkan verir.

Gigabit hızında, 1000 mbps taahhütsüz ve kotasız bir şekilde internet hizmetimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. 

Web sitemizdeki altyapı sorgula bölümüne girerek bulunduğunuz adresin GigaPon için uygun altyapıya sahip olup olmadığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Yazlık İnternet Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Taahhütsüz, Limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmayın, dilediğiniz kadar kullandığınız taahhütsüz internet AtlantisNet'te.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

Airfiber ile Yazlık İnternet Deneyimi

Yazlık için internet kullanımınızı en iyi şekilde devam ettirmek istiyorsanız, airfiber paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Çeşitli altyapıların uygunluk durumuna göre tercih edilen bu model, yüksek hızda ve kesinti yaşamadan ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanıza yardımcı olur. Airfiber, günümüzde sunulan en hızlı ağ seçenekleri arasında yer alır.

Hizmetimiz kapsamında sağladığımız airfiber teknolojisi, optik kablolara gerek olmadan 5Ghz bağlantı merkezleri aracılığıyla binanıza iletilir. Kablolama gerektirmemesi nedeniyle, airfiber genellikle yazlıklar gibi stabil bir internet veya telefon altyapısının daha zor bulunduğu alanlarda kullanılır.

Evinizde ve iş yerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz airfiber internet, kablosuz bir ağdaki en yüksek hızları elde etmenizi sağlar. Bu hız, hem veri indirme hem de veri yükleme işlemlerinde stabildir. Ayrıca çok sayıda cihazın aynı anda internete bağlı olduğu durumlarda bile internetiniz sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder. Bu sayede, herkesin kesintisiz bir internet deneyimi yaşamasını sağlar.

Yazlık İnternet Özgürlüğü AtlantisNet'te

Yazlıkta internet hizmetimizin, diğer internet türlerinden herhangi bir farkı yoktur. Evinizin bulunduğu konumun altyapı açısından uygun olması, bu hizmeti sorunsuz bir şekilde kullanmak için yeterlidir. Başvurunuzun ardından ekiplerimiz hemen adresinizi ziyaret ederek internetinizin kurulumunu gerçekleştirecektir.

AtlantisNet’li olmak için abonelik sürecinizi, herhangi bir şubeye gitmeye gerek kalmadan dijital kanallar aracılığıyla tamamlayabilirsiniz. Bunun için web sitemizi veya E-devlet’i kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak da abonelik yaptırabilirsiniz. Abonelik süreci kapsamında faydalanabileceğiniz hizmetler şu şekildedir:

Taahhütsüz Yazlık İnterneti Dilediğin Kadar Kullan

İnternet artık hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Yaz tatiline çıkma planlarınızda çevrim içi bağlantınıza ara vereceğinizi düşünmek sizi endişelendiriyorsa artık kolayca bu durumu çözebilirsiniz. 

Taahhütsüz internet sayesinde her zaman dilediğiniz gibi bağlantı kurabilir, yüksek çözünürlüklü filmlerin, videoların ve kesintisiz oyunların tadını çıkarabilirsiniz.

Taahhütsüz internet, içerisinde barındırdığı pek çok özellik sayesinde fazlasıyla avantajlı bir seçenektir. Memnun olduğunuz süre boyunca hizmete devam ettiğiniz bu bağlantı seçeneğinde sonradan bir mağduriyet yaşama telaşına kapılmazsınız.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

Sınırsız yazlık internet, uzun süreli bir bağlantınızın olmadığı yazlık evinizde kullanabileceğiniz bir bağlantı hizmetidir. Taahhütsüz, kotasız ve yüksek güçteki bu interneti yaz boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tatilinizin sonunda eğer bu hizmeti iptal etmek isterseniz, herhangi bir ücret ödemeye gerek kalmadan işlem yapabilirsiniz. Hizmet kapsamında, 1000 Mbps ’ye kadar çıkan kotasız bağlantının tadını çıkarabilirsiniz.

İhtiyacınız olan bağlantıyı her an size sunan bu hizmetler sayesinde kotasız ve kesintisiz kullanımı deneyimleyebilirsiniz. Birkaç ufak işlem sonrasında hızla kullanmaya başlayacağınız bu sistem, siz ve yazlıktaki tüm yakınlarınıza en yüksek performansı sunar. Birçok cihazın kolaylıkla bağlantı sağlayabileceği fiber ve GigaPon, yazlık evinizde tercih edebileceğiniz en hızlı bağlantı modelleri arasında yer alıyor.

Yazlık evinizde kesintisiz internet kullanımına devam edebilmek için başvurabileceğiniz çeşitli paketler bulunur. Bunlardan biri, airfiber internettir. Altyapı uygunluğuna göre tercih edilebilen airfiber hizmeti, tatiliniz boyunca hızlı ve güvenli bir şekilde bağlantılarınıza devam etmenize yardımcı olur. Kolay bir şekilde abone olabileceğiniz bu sistemde, herhangi bir taahhüt olmadan internet kullanımına başlayabilirsiniz.

Günümüzün gelişen teknolojisi pek çok işlemi kolaylaştırdı. Yılın büyük çoğunluğunda konakladığınız bölgede yer alan internetinizi, kolay birkaç uygulama ile yazlık evinize taşımanız mümkündür. Ev interneti, yazlığınıza taşınırken iş yükü ve masraf olarak görülebilir ancak tekrardan bir abonelik yaptırmak istemeyen kullanıcılar için avantajlı çözümler arasında yer alır. Bunun yerine GigaPon hizmetimizden yararlanarak, yazlık evinize bağlantı yapabilirsiniz.

Bulunduğunuz bölgenin internet altyapısı uygunsa fiber bağlantı sistemleri sayesinde, kesintisiz ve hızlı bağlantıdan yararlanabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden altyapınızın bu sistem için uygun olup olmadığını sorgulatabilirsiniz. Tatiliniz ne kadar sürerse sürsün, dilediğiniz an iptal edebileceğimiz kablosuz internet hizmetimizi dilediğiniz zaman deneyimleyebilirsiniz.

Yazlık evinize bağlatacağınız sınırsız internetiniz için çeşitli yollar aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Bunlardan biri, e-devlettir. E-devlet aracılığıyla sistemimize bağlanabilir ve başvurunuzu gönderebilirsiniz. Aynı zamanda web sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve talebinizi oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak merak ettiğiniz tüm konularla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yazlık internet için çeşitli paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi airfiber, diğeri de kendi altyapımız ile oluşturduğumuz GigaPon teknolojisidir. Konumunuzun uygunluğuna göre seçim yaptığınız ve kullandığınız kotasız internet hizmetimizi, herhangi bir taahhüt söz konusu olmadan kullanabilirsiniz.

Normal internet kullanımıyla aynı şekilde çalışan bu internet paketlerimizde hızlı, kesintisiz ve güçlü bağlantı sunuyoruz. Böylelikle tatilinize devam ederken, günün her saatinde dilediğiniz gibi bağlantı kurabilir, dijital kanalların hiçbirinden uzak kalmadan keyifli ve kaliteli zamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Yazlık internetiniz için fiyat bilgisini web sitesi veya çağrı merkezleri üzerinden alabilirsiniz. Talep ettiğiniz paket içeriğine ve kullanım süresine göre ücretler değişiklik gösterebilir. Bulunduğunuz adresin internet altyapısına uygunluğunu öğrenmek, paket içerikleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Taahhütsüz bir şekilde sunulan hizmetlerimizi, dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.