Noktadan Noktaya Simetrik

Kablosuz İnternet Fiyatları

Kablosuz internet, online erişimi kablosuz iletişim teknolojileri aracılığıyla sağlayan bir bağlantı türüdür. Bu bağlantıda kablolar yerine radyo dalgaları kullanılır. Kullanıcılar, kablo bağlantısı olmadan hızlı ve güvenilir bir internet deneyimini bu sayede yaşayabilir.

Kablosuz internet son yıllarda büyük bir popülerlik kazandı. Müşteriler, sunduğu avantajlar sebebiyle geleneksel altyapılardan kablosuz ağa yönelmektedir. AtlantisNet ekibi olarak sunduğumuz altyapısız internet hizmetiyle, bu ayrıcalığı en iyi şekilde yaşamanıza olanak sağlamaktayız. 

 

Kablosuz İnternet Nedir?

Kablosuz internet yüksek hızlı Airfiber olarak da bilinir. Adından da anlaşılacağı üzere, diğer servis sağlayıcıları gibi altyapı için kabloya ihtiyaç duymaz. Kablosuz internet, son teknoloji iletişim ekipmanları kullanılarak geniş kapsama alanı ve yüksek bant genişliği sağlar. Bu hizmet sayesinde müşterilerimiz, altyapı gerekmeden ve porta ihtiyaç duymadan hızlı internete erişebilir.

Yüksek performans, hızlı kurulum ve güvenli internet hizmetlerimizle taahhütsüz ve kotasız bağlantının tadını çıkarabilirsiniz. Her geçen gün artan kapsama alanı ve yenilikçi hizmet anlayışıyla memnuniyetiniz için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bütçe dostu paketlerimizle siz de hak ettiğiniz internete bugün erişin!

Kablosuz İnternet Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Taahhütsüz, Limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmayın, dilediğiniz kadar kullandığınız taahhütsüz internet AtlantisNet'te.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

Kablosuz İnternet Nasıl Çalışır?

Kablosuz internet, sabit telefon altyapısına ihtiyaç duymayan bir hizmet türüdür. Airfiber teknolojisini kullanarak kablosuz dağıtım istasyonları aracılığıyla kullanıcılara fiber internet deneyimi sunulur.

Günümüzde kullanıcılar, altyapı gerektiren servis sağlayıcılarına kıyasla sunduğu çeşitli avantajlar sebebiyle kablosuz interneti daha çok tercih eder. Airfiber sisteminin sunduğu faydalar ise şunlardır:

Belirtilen tüm avantajlar sayesinde kullanıcılar herhangi bir porta ihtiyaç duyulmayan internet deneyimini, sorunsuz bir şekilde geliştirebilir.

Esneklik 

Airfiber internet, kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlar. Herhangi bir kablo veya bağlantı noktasına bağımlı olmadan istediğiniz yerde internete erişebilirsiniz. Sadece elektrik bağlantısına sahip bölgelerde kullanımı oldukça kolaydır.

Mobilite

Kablosuz internet, mobil cihazlarla uyumludur. Akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve diğer kablosuz aygıtlarınızı kullanarak istediğiniz ortamların tamamında internete bağlanabilirsiniz.

Kolay Kurulum

Kablosuz internet hizmetimiz, altyapı gerektirmediği için kurulumu son derece kolaydır. Kablolara veya porta ihtiyaç duymadan cihazınızı ağa bağlayabilir ve hızlı bir şekilde internete erişebilirsiniz.

Geniş Kapsama Alanı 

Airfiber bağlantı, geniş bir kapsama alanı sunar. Bu durum, kullanıcıların daha geniş bir alanda internete erişebilmesini sağlar. Özellikle evinizin veya ofisinizin her köşesinde güçlü bir sinyal almanızı sağlar. Kurulum esnasında uzman ekiplerimiz tarafından  en yüksek verimin alınacağı nokta da belirlenmektedir.

Yüksek Hız

Kablosuz internet hizmetleri, olabilecek en yüksek hızlarda bağlantı ayrıcalığı sunar. Bu hız; dosya indirme, video akışı, çevrim içi oyun ve diğer internet aktiviteleri için çok daha iyi bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Güvenilirlik

Sistem, güvenilir ve stabil bir bağlantı yapılmasının önünü açar. Böylece gelişmiş teknolojiler ve güçlü altyapı sayesinde kesintisiz bir internet hizmeti almış olursunuz. 

Kablosuz İnternet İle Taahhütsüz İnternet Deneyimi

Kablosuz internet ile taahhütsüz internet deneyimini vakit kaybetmeden siz de yaşamaya başlayın. Firmamız, taahhütsüz bağlantı hizmeti sunmaktadır. AtlantisNet ailesi olarak kablosuz internet hizmetimizle müşterilerimize uzun vadeli taahhütlere bağlı kalmadan hızlı ve stabil bir internet kullanma fırsatını, yüksek kalite eşliğinde sunuyoruz. Bu sayede bizi tercih eden müşterilerimiz, esneklik ve rahat hareket etme şanslarını korurken aynı zamanda yüksek hızlı kablosuz internetin tüm avantajlarından faydalanabilir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

Kablosuz internete bağlanmak için herhangi bir telefon altyapısına ihtiyacınız yoktur. Bağlanmak için kablosuz internet kapsama alanında bulunmanız yeterlidir. Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde yüksek hızda ve güvenilir bir şekilde internete erişebilirsiniz. Airfiber’in sağladığı geniş kapsama alanı ve stabil performans, kesintisiz bir deneyim sunar. 

En iyi kablosuz internet müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru çözümleri getirebilen kullanıcı dostu firmalarda bulunur. AtlantisNet olarak Radyolink hizmetimizle yüksek hız, güvenilirlik ve geniş kapsama alanı gibi avantajlarımızla bu noktada öne çıkıyoruz. Ayrıca hızlı veri aktarımı, düşük gecikme süresi ve kesintisiz bağlantı sağlayarak abonelerimize mükemmel bir internet deneyimi sunuyoruz.

Altyapı gerektirmeyen internet hizmetleri, telefon bağlantısına ihtiyaç duymaz. Radyo dalgalarını kullanarak çalışır. Böylece herhangi bir internet altyapısına ihtiyaç olmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde internete bağlanabilirsiniz.

Altyapısız ev interneti, kablosuz internet hizmetleriyle evinizde kablolar olmadan bağlantı imkânı sunar. Bu hizmetler, geleneksel sistemleri kullanmadan sadece elektrik bağlantısıyla yüksek hızlı ve kesintisiz internet deneyimini evinize taşır. Ayrıca GigaPon ve Airfiber  bağlantı ayrıcalığına sahip olmak için sitemizden hemen altyapı sorgulaması yapabilirsiniz.

Kablosuz internet bağlantısı için bir modem veya erişim noktasına ihtiyacınız vardır. Airfiber internet için ise bu bağlantıyı sağlayacak özel cihazlar ve müşteri işlemleri gerekmektedir. AtlantisNet’in sağladığı kablosuz internet hizmetiyle hızlı ve kolay bir şekilde kablosuz internet bağlantısı sağlayabilirsiniz.

Kablosuz internet, kullanıcılarına esneklik ve mobilite sağlayan bir bağlantı türüdür. Kablolu altyapı kullanan servis sağlayıcılarına göre daha yüksek internet hızı, güvenilirlik ve geniş kapsama alanı sağlar. Ayrıca bölgenizde altyapı olmasına da ihtiyaç duyulmaz. Dolayısıyla kablosuz internet, diğerlerine kıyasla birçok noktada daha üstündür. Bunlar arasında; hız, güvenlik ve kapsama alanı bulunmaktadır.

Kablosuz internet, Airfiber internet olarak da bilinir. AtlantisNet’in sunduğu yüksek hızlı ve güvenli bir kablosuz internet hizmetidir. Noktadan noktaya taahhütsüz ve stabil bir erişim imkânı sağlar. AtlantisNet, güçlü altyapısı ve teknolojik çözümleriyle kullanıcılara üstün bir ağ bağlantısı sunar.