Kurumsal Fiber 1000/500

AtlantisNet olarak, müşterilerimize hızlı, güvenilir ve sınırsız kurumsal internet deneyimi sunmak için var olan Kurumsal Fiber Tarifemiz 1000 Mbps’e indirme 500 Mbps’e kadar yükleme tarifemizi sunuyoruz. Bu tarife kotasız ve sınırsız bir internet hizmeti sunarak, tamamen özgür bir internet deneyimi yaşamanızı sağlar.

İşyeri ve ofislerinizde aynı anda birden çok cihazın kullanıldığı durumlarda ideal bir seçenek olan bu tarifemiz network bağlantınız için ihtiyaç duyduğunuz bağlantı kalitesini karşılamaktadır.

Bu tarifeyi taahhütlü ve taahhütsüz olarak alabilirsiniz, size esneklik sağlar. Ayrıca, ek cihaz satın almanıza gerek yoktur. AtlantisNet olarak, cihazları altyapı türünüze uygun olacak şekilde temin ediyoruz ve bu sayede ekstra maliyetlerden kurtulmanızı sağlıyoruz.

Tarife Bilgileri
İndirme 1000 MBPS
Yükleme 500 MBPS
AKN-KOTA Yok
GigaPon Altyapı

3198

TL/Aylık
Taahhütlü Tarife Tüm Vergiler Dahildir.
  • Kampanya ATLANTİSNET tarafından sunulmaktadır.
  • Kampanya geçerlilik süresi 01.01.2023 – 30.06.2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanya Atlantisnet GigaPon bölgelerinde ki kurumsal aboneler için geçerlidir.
  • Belirtilen taahhütlü ve taahhütsüz internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
  • Kampanyaya abone olan yeni kurumsal müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek olup ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Talep eden müşterilerimiz kampanya aktif hale geldikten sonra çağrı merkezimizi arayarak fatura alma tercihlerini değiştirebilirler.
  • Kampanya kapsamında iptal edilen hizmet taahhütsüz ise taahhüt cayma bedeli çıkarılmayacak olup, Gpon aktivasyon ücretinin aboneliğin iptal edildiği durumlarda, Atlantisnet tarafından aktivasyon ücretinin iadesi bulunmamaktadır.
  • Hızlar, aksi belirtilmedikçe indirme hızlarına atıfta bulunur. Hız, kullanılan modemin optimum hız ve kapasitede olduğunu varsayar. Dış faktörler öngörülen hızı etkileyebilir. Ofis ortamı, cihaz sınırlamaları, kullanıcı sayısı, günün saati ve WiFi ile kullanım performansı etkileyebilir.
  • İnternet hizmetinin sonlandırılması durumunda cihazlar eksiksiz ve çalışır olarak ATLANTİS TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM HİZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. teslim edilmelidir. Teslim edilmeyen cihazlar müşteriye fatura edilir.

Hizmetiniz yasal mı?

Atlantisnet olarak Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurumu tarafından verilen İnternet Servis Sağlayıcılığı yetki belgesi ile hizmet vermekteyiz.

İnternet Bağlantısı İçin Telefon Hattına İhtiyaç Var mı?

İnternet hizmetimizi kullanmak için sabit telefon hattına ihtiyaç yoktur.

Taahhütlü Hizmetiniz mevcut mu?

Kurumsal aboneler için taahhütlü ve taahhütsüz olarak hizmet sağlamaktayız.

Bağlantınız güvenli mi?

Tüm internet trafiği güvenli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve verilerinizin güvenliği Bilgi Teknoloji ve İletişim Başkanlığı tarafından denetlenmektedir.

İp adresim statik mi?

İP adresi varsayılan olarak dinamiktir ve belirli periyotlarda değişmektedir. Ancak talep eden kurumsal abonelerimize Statik İp hizmeti sağlanmaktadır.

Maksimum ne kadar hız alabilirim?

Kurumsal olarak fiber aboneliklerde 1000’e Mbps’e kadar hıza kadar erişebilen tarife sunabilmekteyiz.

Arıza durumlarda çözüm süreci ne kadardır?

Merkezden ya da yerinde müdahale edilecek sorunlarda 48 saat içerisinde çözüm sağlanmaktadır.

Faturamı nasıl ödeyebilirim?

Atlantisnet online işlemler merkezinden kart ile ve tüm fatura ödeme merkezlerinden nakit olarak ödeme sağlanabilmektedir. Ayrıca AKBANK MOBİL üzerinden abone numarası ile ödeme sağlanabilmektedir.