GigaPon Taahhütsüz 1000 Mbps 350 TL

Gigapon 1000 Mbps tarifesinde, indirme ve yükleme hızı 1000 Mbps sunulmaktadır. Bu tarife kotasız ve sınırsızdır, tamamen özgür bir internet hizmetidir. Evlerde aynı anda birden çok kişi tarafından kullanılan internet için ideal bir seçenektir. Eğer aynı anda 5-6 cihazla bağlantı kuruyorsanız, online oyun oynuyor, Netflix, YouTube gibi platformlardan sürekli video izliyor veya sınırsız paylaşımlar yapıyorsanız, bu tarife sizin için en uygun olanıdır.

Bu hizmeti taahhütsüz olarak alabilir ve istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Ek olarak, herhangi bir ek cihaz satın almanıza gerek yoktur. Cihazlar, AtlantisNet tarafından sağlanmaktadır.

Tarife Bilgileri
İndirme 1000 MBPS
Yükleme 1000 MBPS
600 TL Kurulum Ücreti
Gigapon Altyapı

350

TL/Aylık
Tüm Vergiler Dahildir.

Gelişen teknoloji kullanımı ile beraber internet kullanımında da oldukça büyük bir artış görülmektedir. Hem eğitimde online derslerin yapılması hem de bazı iş alanlarının uzaktan çalışma sistemi ile çalışma faaliyetlerini sürdürmesi internet kullanımının artmasına neden olmaktadır. Bunun yanı sıra yeni nesil Z kuşağının da teknolojiye bu kadar hakim olması internet kullanımının etkilerinden bir tanesidir. Peki, internet kullanımı bu denli yaygınlaşmış iken bir internet bağlantısı başlatılacağı zaman neye dikkat edilir. Elbette internet hızının yüksek olmasına ve ping süresinin az olmasına dikkat edilir. Bu iki kriteri karşılayan internet bağlantıları fiber altyapı sayesinde olmaktadır. 

Gigapon AtlantisNet’in tamamen kendi alt yapısıyla sağladığı fiber internet hizmetidir.
Türkiye sınırları içerisinde şu anki fiber altyapı kullanım hızı 10.000MBPS’e kadar desteklenmektedir.

AtlantisNet olarak fiber altyapımızın bulunduğu bölgelerde diğer internet sağlayıcıların aksine FTTH olarak hizmet sağlamaktadır.

FTTH nedir? Dairenizde bulunan modem aracılığıyla internet erişimimizin sağlandığı bir fiber altyapı sistemidir. Oldukça yüksek maliyete sahip olunduğundan kullanımı yaygın değildir. İnternet hızı 1000 Mbps’ye kadar ulaşabilir.

AtlantisNet Gigapon ile aynı anda telefon, bilgisayar, tablet gibi birçok cihazı aynı anda yüksek hızlarda kesintisiz ve stabil şekilde kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

 • Kampanya ATLANTİSNET tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanya geçerlilik süresi 01.12.2023 – 30.06.2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanya sadece GPON olarak bireysel aboneler için geçerlidir.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyaya abone olan yeni bireysel müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek olup ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Talep eden müşterilerimiz kampanya aktif hale geldikten sonra çağrı merkezimizi arayarak fatura alma tercihlerini değiştirebilirler.
 • Kampanya kapsamında abonelerden taahhüt istenmeyecek olup abonelik süresince olası tarife değişiklerinden kampanya fiyatları etkilenecektir.
 • Kampanya kapsamında iptal edilen hizmet için taahhüt cayma bedeli çıkarılmayacak olup, Gpon aktivasyon ücretinin aboneliğin iptal edildiği durumlarda, Atlantisnet tarafından aktivasyon ücretinin iadesi bulunmamaktadır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Atlantisnet böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Atlantisnet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Hızlar, aksi belirtilmedikçe indirme hızlarına atıfta bulunur. Hız, kullanılan modemin optimum hız ve kapasitede olduğunu varsayar. Dış faktörler öngörülen hızı etkileyebilir. Ev ortamı, cihaz sınırlamaları, kullanıcı sayısı, günün saati ve WiFi ile kullanım performansı etkileyebilir.
 • İnternet hizmetinin sonlandırılması durumunda cihazlar eksiksiz ve çalışır olarak ATLANTİS TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM HİZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. teslim edilmelidir. Teslim edilmeyen cihazlar müşteriye fatura edilir.
 • Fiber tarifelerimizde ekiplerimiz kurulum esnasında modem ve ont cihazı sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için tutanak ile teslim etmektedir. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda cihazları eksiksiz ve çalışır durumda Atlantisnet’e iade etmeniz gerekmektedir. İade ettiğiniz cihazlar tarafımıza ulaştığında iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Modeminizi herhangi bir nedenle iade etmek istemezseniz bunu iptal talebinizde belirtmeniz gerekmektedir. Böyle bir durumda güncel cihaz ücreti son faturanıza yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Hizmetiniz yasal mı?

Atlantisnet olarak Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurumu tarafından verilen İnternet Servis Sağlayıcılığı yetki belgesi ile hizmet vermekteyiz.

İnternet Bağlantısı İçin Telefon Hattına İhtiyaç Var mı?

İnternet hizmetimizi kullanmak için sabit telefon hattına ihtiyaç yoktur.

Taahhütlü Hizmetiniz mevcut mu?

Bireysel aboneler için taahhütsüz olarak hizmet sağlamaktayız herhangi bir taahhütname bulunmamaktadır.

Bağlantınız güvenli mi?

Tüm internet trafiği güvenli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve verilerinizin güvenliği Bilgi Teknoloji ve İletişim Başkanlığı tarafından denetlenmektedir.

İp adresim statik mi?

İP adresi varsayılan olarak dinamiktir ve belirli periyotlarda değişmektedir. Ancak talep eden abonelerimize Statik İp hizmeti sağlanmaktadır.

Maksimum ne kadar hız alabilirim?

Bireysel olarak fiber aboneliklerde 100Mbps – 10000Mbps hıza kadar erişebilen tarife sunabilmekteyiz.

Arıza durumlarda çözüm süreci ne kadardır?

Merkezden ya da yerinde müdahale edilecek sorunlarda 48 saat içerisinde çözüm sağlanmaktadır.

Faturamı nasıl ödeyebilirim?

Atlantisnet online işlemler merkezinden kart ile ve tüm fatura ödeme merkezlerinden nakit olarak ödeme sağlanabilmektedir. Ayrıca AKBANK MOBİL üzerinden abone numarası ile ödeme sağlanabilmektedir.

Atlantisnet Gigapon İle Fiber İnternet Evinizde

Karmaşık değil Çok net

GİGAPON BİREYSEL BAŞVURU