Kablosuz Wifi Taahhütsüz 25 Mbps'e Kadar 350 TL

Hızlı internet kullanabilmek için artık bulunduğunuz lokasyona altyapı gelmesini beklemenize gerek yok çünkü radyolink internet var! Radyolink hizmetimizde günlük ve stabil kullanımı karşılamak için 25MB’ye kadar hız belirlenmiştir. 25MB’ye kadar olan paketimizde YouTube, Netflix ve çeşitli sosyal medya uygulamalarında kolayca erişim sağlayıp paylaşım yapabilirsiniz.

Tarife Bilgileri
İndirme 25 MBPS
Yükleme 5 MBPS
AKN-KOTA Yok
AtlantisNet Wifi Altyapısı

350

TL/Aylık
Tüm Vergiler Dahildir.

Radyolink Nedir?

Radyolink, çalışma prensibi olarak farklı iki merkez arasında veri transferini sağlamak ve iletişim ağı kurmak amacıyla kuvvetli doğrusal sinyal yayarak, hedefler arası kuvvetli iletişim kurmaya yarayan elektromanyetik dalgalar yayan bir sistemdir. Genellikle santraller arası iletişimde aktif olarak kullanılır. 

Radyolink teknolojisinin diğer ismi ise Metro Ethernet İnternet olarak da bilinir. Kesintisiz ve güçlü bir internet erişimin sağlanmasında kullanılan radyolink teknolojisi, birçok şirket, firma tarafından kullanılır.

 • Kampanya ATLANTİSNET tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanya geçerlilik süresi 01.12.2023 – 30.06.2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanya sadece RL olarak bireysel aboneler için geçerlidir.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyaya abone olan yeni bireysel müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek olup ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Talep eden müşterilerimiz kampanya aktif hale geldikten sonra çağrı merkezimizi arayarak fatura alma tercihlerini değiştirebilirler.
 • Kampanya kapsamında abonelerden taahhüt istenmeyecek olup abonelik süresince olası tarife değişiklerinden kampanya fiyatları etkilenecektir.
 • Kampanya kapsamında iptal edilen hizmet için taahhüt cayma bedeli çıkarılmayacak olup, RL aktivasyon ücretinin aboneliğin iptal edildiği durumlarda, AtlantisNet tarafından aktivasyon ücretinin iadesi bulunmamaktadır.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. AtlantisNet böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; AtlantisNet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Hızlar, aksi belirtilmedikçe indirme hızlarına atıfta bulunur. Hız, kullanılan modemin optimum hız ve kapasitede olduğunu varsayar. Dış faktörler öngörülen hızı etkileyebilir. Ev ortamı, cihaz sınırlamaları, kullanıcı sayısı, günün saati ve WiFi ile kullanım performansı etkileyebilir.
 • İnternet hizmetinin sonlandırılması durumunda cihazlar eksiksiz ve çalışır olarak ATLANTİS TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM HİZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. teslim edilmelidir. Teslim edilmeyen cihazlar müşteriye fatura edilir.
 • RL tarifemizde ekiplerimiz kurulum esnasında modem ve anten cihazı sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için tutanak ile teslim etmektedir. Aboneliğinizi herhangi bir nedenle sonlandırmanız durumunda cihazları eksiksiz ve çalışır durumda AtlantisNet’e iade etmeniz gerekmektedir. İade ettiğiniz cihazlar tarafımıza ulaştığında iptal işleminiz gerçekleşmektedir. Cihazları herhangi bir nedenle iade etmek istemezseniz bunu iptal talebinizde belirtmeniz gerekmektedir. Böyle bir durumda güncel cihaz ücreti son faturanıza yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Hizmetiniz yasal mı?
AtlantisNet olarak Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurumu tarafından verilen İnternet Servis Sağlayıcılığı yetki belgesi ile hizmet vermekteyiz.

İnternet Bağlantısı İçin Telefon Hattına İhtiyaç Var mı?
İnternet hizmetimizi kullanmak için sabit telefon hattına ihtiyaç yoktur.

Taahhütlü Hizmetiniz mevcut mu?
Bireysel aboneler için taahhütsüz olarak hizmet sağlamaktayız herhangi bir taahhütname bulunmamaktadır.

Bağlantınız güvenli mi?
Tüm internet trafiği güvenli bir şekilde gerçekleştirilmekte ve verilerinizin güvenliği Bilgi Teknoloji ve İletişim Başkanlığı tarafından denetlenmektedir.

İp adresim statik mi?
İP adresi varsayılan olarak dinamiktir ve belirli periyotlarda değişmektedir. Ancak talep eden abonelerimize Statik İp hizmeti sağlanmaktadır.

Maksimum ne kadar hız alabilirim?
RadyoLink üzerinden aldığınız abonelikte paket hızınız 25’Mbps’ye kadar olmaktadır. Kablolu bir şekilde 18Mbps-25Mbps arası kablosuz şekilde 10Mbps – 15Mbps arasında hız alabilirsiniz. Cihaz yoğunluğuna ve modemin uzaklığına göre değişkenlik gösterebilir.


Arıza durumlarda çözüm süreci ne kadardır?
Merkezden ya da yerinde müdahale edilecek sorunlarda 48 saat içerisinde çözüm sağlanmaktadır.
 
Faturamı nasıl ödeyebilirim?
AtlantisNet online işlemler merkezinden kart ile ve tüm fatura ödeme merkezlerinden nakit olarak ödeme sağlanabilmektedir. Ayrıca AKBANK MOBİL üzerinden abone numarası ile ödeme sağlanabilmektedir.

Yeni bir modeme ihtiyacım olacak mı?
Sağladığımız hizmetlerde cihazları abonelerimize bizler sağlamaktayız, ekstra olarak cihaz satın almanıza gerek bulunmamaktadır.

Aboneliğimi iptal ettirmek için ne yapmalıyım?
AtlantisNet Müşteri hizmetlerini (0850 471 34 34) dilediğiniz zaman arayarak iptal süreci ile ilgili detaylı bilgileri alabilir veya  Abone/Hizmet numaranızı, iletişim bilgilerinizi ve imzanızı içerecek şekilde hazırladığınız iptal talep dilekçesini bize göndererek yapabilirsiniz. Dilekçeniz 24 saat içerisinde işleme alınacak ve 7 gün içerisinde iptal işleminiz tamamlanacaktır. Dilekçeniz işleme alındığında ve iptal işleminiz tamamlandığında iletişim numaranızdan SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Atlantisnet Wifi İle Fiber İnternet Evinizde

Geniş kapsama alanı ile

WİFİ BİREYSEL BAŞVURU