Altyapısız Uydu İnternet

İnternet bağlantısı için günümüzde artık altyapıya ihtiyaç yok! AtlantisNet ile altyapı zorunluluğu olmadan erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik bağlantı için kablolara da ihtiyaç duyulmuyor. Kolay kurulum imkânıyla herhangi bir bölgede altyapısız internet kullanmak mümkün. İkamet ettiğiniz yerde yeterli sistem olmadığında hizmetlerimiz, sizin için ideal bir seçenektir. Binanızın çatısına yerleştirilecek olan telefon boyutunda bir alıcı sayesinde bağlantınız tamamlanacaktır.

Kullanıcı açısından sağladığı sayısız faydanın yanı sıra altyapısız internet hizmetleri, karbon ayak izini azaltan çevre dostu bir çözümdür. AtlantisNet olarak, iyi bir internet deneyimi sunarken yaşadığımız dünyayı da önemsiyoruz. Ekosistemin işleyişine zarar vermeyecek teknolojik gelişmeleri takip ediyor, çalışmalarımıza entegre ediyoruz. 

Altyapısız İnternet Hizmetimiz İstanbulun Belirli İlçelerinde Sunulmaktadır

Esenyurt başta olmak üzere avcılar, küçükçekmece, bağcılar, başakşehir altyapısız internet hizmeti sunulmaktadır.

AtlantisNet ile Altyapısız İnternet Artık Mümkün

İnternet bağlatmak istiyor ancak çevrenizde altyapı sorunu yaşıyorsanız, hemen bize ulaşın! Sandığınızın aksine hızlı internet erişimi için fiziksel bir altyapının kurulmasını beklemenize gerek yok. Bulunduğunuz adres kablosuz internet kapsama alanımıza dahil mi hemen kontrol sağlayın. Hızlı ve güvenilir altyapısız internet hizmetine AtlantisNet ile sahip olun! 

Kablosuz İnternet Avantajları

Hızlı Bağlantı

En uygun ekonomik tarifeler ile hız düşümü ve paket kaybı yaşamadan özgürce fiber hızında internet'te gezinin.

Taahhütsüz, Limitsiz

Limitlere ve kotalara takılmayın, dilediğiniz kadar kullandığınız taahhütsüz internet AtlantisNet'te.

Kolay İptal

Herhangi bir bağlayıcılık olmadan, istediğiniz zaman, cayma bedeli ödemeden internet hizmetinizi kolaylıkla sonlandırabilirsiniz.

Yüksek Performans

Altyapınızın türünü ve desteklediği maksimum hızı, fiber altyapı sorgulama ekranından hemen öğrenin. İnternette donma yaşamayın.

Altyapı Gerektirmeyen İnternet

Altyapı gerektirmeyen internet hizmetimizle müşterilerimize çeşitli avantajlar sunuyoruz. Bu sayede hızlı ve güvenli bağlantıya ulaşabilirsiniz. Ek olarak bu hizmet, size aşağıdaki avantajları da sağlıyor:

Altyapısız internet hizmetimizle tüm bağlantı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kırsal ve merkezden uzak bir bölgede yaşasanız dahi online dünyadan uzak kalmayacaksınız. Aynı zamanda işletmenizde kendi ağınızı kimseyle paylaşmadan işlerinizi yapabilecek ve rakiplerinizi geride bırakacaksınız!

Kablosuz İnternet Altyapısı Her Geçen Gün Büyüyor

İşletmeler veya bireysel aboneler için portsuz internet, her geçen gün daha fazla tercih ediliyor. Paylaşımsız internet olarak sunulan bu hizmet, hız kesmeden sistemi kullanmanıza imkân veriyor. Siz de AtlantisNet Wi-Fi hizmet haritası hakkında bilgi almak için kablosuz internet kapsama alanı sayfamızı ziyaret edin. Böylece kısa sürede, altyapıya sahip olmasanız bile internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yüksek Hızlı Altyapısız Airfiber İnternet

Airfiber internet, özellikle kurumsal işletmelerin vazgeçilmezi haline gelen bir hizmettir. İşletmelerin istek ve ihtiyaçlarına göre bu hizmet kapsamında, altyapısız internet sunulur. Bant genişliğini başkalarıyla paylaşmak durumunda kalmadan siz de hızlı biçimde hizmetimizi kullanabilirsiniz. Verimliliği arttıracak bu çözüm için hemen bizimle irtibata geçin!

İnternet Altyapınız Yoksa Dert Etmeyin

Kablosuz internet çözümüyle AtlantisNet olarak, abonelerimizin memnun kalmasını öncelikli amacımız haline getiriyoruz. Örneğin, yazlık evinizde altyapınız bulunmasa bile rahatça yazlık interneti taahhütsüz şekilde kullanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında sadece elektrik olması yeterlidir. Dolayısıyla hava koşulları nedeniyle de herhangi bir kesintiyle karşılaşmazsınız. Altyapısız internet hizmetimiz için bulunduğunuz bölgenin, internet kapsama haritasında olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Radyolink İnternet İle Noktadan Noktaya İnternet

Radyolink internet, günümüzün değişen koşullarında internet dünyasını geliştiren bir hizmet! Altyapısız internet olarak bilinen bu çözüm, altyapısı sınırlı ya da hiç bulunmayan yerlerde tercih ediliyor. Noktadan noktaya internet hizmeti, en uzak bölgelerde bile az maliyetle çok hızlı bağlantıya kavuşmanıza olanak tanıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edilen bazı sorular ve cevapları

Bazı bölgelerde internet altyapısı yoktur veya sınırlıdır. Bu alanlar için airfiber ile erişim sağlanır. Aynı zamanda ağ bağlantısı için kablolara ve porta gereksinim duyulmaz. AtlantisNet olarak yaşadığınız yerde internet altyapısı bulunmasa bile hızlı ve güvenilir şekilde erişebilirsiniz.

Altyapının olmadığı yerde erişim sağlanamayacağı büyük bir yanılgıdır. Gelişen teknolojiyle birlikte altyapı bulunmayan yerlerde de internete ulaşmak mümkündür. Yani VDSL veya ADSL olmadan kullanabilirsiniz. AtlantisNet’in yüksek hızlı altyapısız hizmetiyle gerekli sistem bulunmayan bölgelerde hızlı ve güvenli bağlantıya sahip olabilirsiniz.

Bulunduğunuz bölgede internet altyapısı olmadığında firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Biz, merkezden uzak bölgelere özel olarak altyapısız ağ hizmeti veriyoruz. Böylece porta ve kablolara gerek duymadan kaliteli bağlantıya sahip olabilirsiniz.

Altyapısız ev interneti için çeşitli tarifeler mevcuttur. Bu tarifelere göre fiyatlarda değişiklik vardır. İhtiyacınızı karşılayacak bağlantı modelini seçerek randevu oluşturabilirsiniz. Ardından ekip arkadaşlarımız sizinle iletişime geçer. Onayladığınız takdirde kısa süre içerisinde kurulum için adresinize geliriz.

Gerekli donanımın bulunmadığı alanlarda altyapısız internet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman daha ayrıntılı bilgi almanız mümkündür. Böylece ihtiyacınızı karşılayacak ağ hizmetine en kısa süre içerisinde erişebilirsiniz.

Wi-Fi teknolojisi olarak karşımıza çıkan kablosuz internet, günümüz dünyasında büyük bir avantaj sağlar. Bu noktada hızlı ve güvenilir bağlantı hizmeti veren firmamızı tercih etmelisiniz. AtlantisNet ekibi olarak size en iyi kablosuz hizmeti sağlıyoruz. Bu yüzden özellikle son dönemlerde birçok kişi tarafından tercih ediliyoruz.

Eskiden internet bağlatmak için belirli bir altyapının ve portun olması gerekiyordu. Ancak günümüzün ilerleyen teknolojisinde port olmasa bile hizmet alınabilir. Firmamız AtlantisNet, portun olmadığı durumlarda size en iyi altyapısız erişim hizmeti verir.

Önceden internete erişmek için sabit ev telefonuna ihtiyaç vardı. Artık durum böyle değil. Telefon hattı olmadan internet kullanmak istemeniz halinde AtlantisNet uzman kadromuzla yanınızdayız. Hemen bizimle iletişime geçerek kablosuz ve altyapısız tarifelerden yararlanabilirsiniz.

Belirli dönemlerde kullandığınız yazlık evinizde geçici süreliğine internet kullanabilirsiniz. AtlantisNet hizmetlerimizin ayrıcalıklarıyla yazlık eviniz için hızlı ve kesintisiz erişime sahip olabilirsiniz. Hem de tarifelerimizde herhangi bir taahhüt sınırı bulunmuyor.